Szokująca ankieta! Prawie 100 proc. głosujących uznało, że Petru to człowiek namaszczony przez WSI!


Praktycznie od początku działalności politycznej lidera partii Nowoczesna, mówiło się, że jest on wstawiony do polityki, przez kogoś, kto chce mieć wpływ na kształtowanie rzeczywistości w Polsce.


Przez kogo nie wiadomo, ale czasem pojawiają się próby wyjaśnienia tego zjawiska. A oto jedna z nich. Ankieta zamieszczona w serwisie Twitter:Komentarze

 1. nigdy nie miałam wątpliwości, co do intencji aparatczyków z WSI - za bardzo starali się dobrać lidera z twarzą bystrego ekonomisty - myśleli, że Polak nie potrafi liczyć własne pieniądze a cudze nie tykać, dlatego Jarosław choć malutki, bije go na nie jedną głowę, gdyby doradzał młodym Polakom, jak założyć uczciwy biznes i stać się milionerem - no, to może...

  OdpowiedzUsuń
 2. Paweł Rabiej - Nowoczesna.Kod . Były rzecznik fundacji Pro Civili założonej przez byłych oficerów WSI ...kumpel Bula .

  OdpowiedzUsuń
 3. Ankieta, w której wzięło udział zaledwie 133 osoby(zdecydowanie za mało aby uznać to za dobrą próbę statystyczną), gdzie prawdopodobnie znaczna większość to ludzie obserwujący to konto(które nie jest bynajmniej przychylne Petru) ma być wiarygodnym potwierdzeniem tej wyssanej z palca tezy? Ankieta bez względu na to ile osób wzięło by w niej udział jest nadal ankietą, a więc subiektywna opinią ludzi a nie obiektywnymi faktami. Już nie wspomnę o rynsztokowym poziomie drugiej wypowiedzi.
  Oj dziennikarzyny postarajcie się bardziej, bo jak narazie to szerzycie a nie obalacie głupotę.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz