Raper „Wujek samo zło” orze na demonstracji KOD! „Jesteście obrońcami koryta, które zaraz stracicie!”


Co manifestacja KOD, to mniejsza frekwencja. Obserwujemy powolny wymierania organizacji zarządzanej przez Mateusza Kijowskiego. Nic dziwnego, bo to była papierowa inicjatywa, która przestała mieć pomoc i poparcie ze strony partii politycznych.A przynajmniej taka jest nasza ocena, gdy obserwujemy jak poprzez media Kijowski kłóci się ze Schetyną. Ale cóż, tak miało być od początku, bowiem KOD chce wejść do polityki, a to przestaje się podobać konkurentom, to oczywiste.

Kolejny raz KOD manifestował w piątek, pod siedzibą Trybunału Konstytucyjnego, który ogłaszał wyrok ws. konstytucyjności kolejnej ustawy o TK.

Oczywiście na manifestacji było mało ludzi, ale zauważyliśmy (nie tylko my bo internauci też), że pojawił się tam dzielny opozycjonista Adam Słomka i niepokorny raper Wujek Samo Zło, który wypowiedział kilka mocnych słów!

– Ludzie, nie pomogą wam te flagi z gwiazdkami, tu jest Polska i zawsze była. Tutaj będą przychodzić Polacy, możecie się wściekać na PiS i na tych, którzy prawdziwie kochają Polskę, ale teraz już zawsze będziecie obrońcami swojego koryta, które już niedługo stracicie – powiedział raper.

Oglądajcie!


Komentarze

  1. co tu duzo mowic ... DEBIL ... mam gdzies KOD, ale w sprawie TK maja racje a ten pojeb nie rozumie, ze zamach na TK to podcinanie galezi na ktorej sie siedzi ... iI TEN KJRETYN MOWI O MILOSCI DO POLSKI :)))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Anonimowy przedmówco, po pierwsze naucz się pisać po polsku, a po drugie - jaki zamach? Sam najwyraźniej wiele rzeczy nie rozumiesz bo sam jesteś debilem...

      Usuń

Prześlij komentarz