Pokładamy się ze śmiechu! Siemoniak mówi, że w PO są „gwiazdy jeżeli chodzi o tematykę zdrowia”


Były szef MON Tomasz Siemoniak wykazał się sporym poczuciem humoru, gdy na antenie Radia TOK FM, komentował pomysły na reformę służby zdrowia, przedstawiane przez PiS.


Oczywiście Siemoniak większość rzeczy krytykuje, przecież to reprezentant „totalnej opozycji”, ale warto odnotować pewną wypowiedź byłego ministra, która rozbawiła nas do łez!

Mamy nadmiar gwiazd, jeżeli chodzi o tematykę zdrowia. Mamy 3 byłych ministrów, znakomitych: Bartosza Arłukowicza, Mariana Zembalę, dwójkę byłych wiceministrów: Sławomira Neumanna i Beatę Małecką-Liberę. Każdy mądry, doświadczony, więc trzeba siły politycznej i doświadczenia Ewy Kopacz, żeby w zespole powstał ciekawy pomysł – mówił Tomasz Siemoniak w TOK FM.

Faktycznie gwiazdy. Ewa Kopacz i jej „przekopanie kilku metrów w głąb” ziemi w Smoleńsku już dawno zapewniło jej status gwiazdy.Bartosz Arłukowicz rządził resortem sprawiedliwości kilka dobrych lat, ale nie zrobił nic. Faktycznie gwiazda, podobnie jak cała reszta ministrów i wiceministrów wymienianych przez Siemoniaka.

Kolejki do lekarzy są tak długie jak były, brakuje pieniędzy, a pacjenci cierpią, w najgorszych okolicznościach umierają.

Komentarze