Paweł Kukiz masakruje Gronkiewicz-Waltz: „Trudne będzie zarządzanie Warszawą z więzienia”


Lider Kukiz'15, oczywiście nie kto inny jak Paweł Kukiz, udzielił bardzo ciekawego wywiadu dla dziennika „Rzeczpospolita” w którym ocenia problemy z którymi właśnie musi wzmagać się Warszawa.W kwestii nieprawidłowości związanych z reprywatyzacją, Kukiz ocenia:

Jeśli śledztwo wykaże, że prezydent była co najmniej świadoma przekrętów reprywatyzacyjnych, to przecież trudne będzie zarządzanie Warszawą z więzienia. Ale zaraz później muszą się odbyć wybory, bo prezydent Warszawy potrzebuje legitymacji demokratycznej. Bardzo wiele obszarów zarządzania Warszawą wymaga uzdrowienia – mówi polityk.

W rozmowie Paweł Kukiz wskazuje, że PiS robi dokładnie to samo będąc u władzy, co robiło PO:

– Złożyliśmy nawet projekt PiS likwidacji gabinetów politycznych, który PiS dwukrotnie składał, będąc w opozycji. PiS u władzy robi to co PO. Już nie chcą likwidacji gabinetów, mimo że będąc w opozycji, zabiegali o to dwukrotnie. Likwidacja gabinetów to pół miliarda oszczędności rocznie. Dla PiS Koryto+ wciąż jest najważniejsze – powiedział Kukiz.
Oczywiście dodał też problem z podwyżkami dla parlamentarzystów, który wraca jak bumerang i tu należy się z nim zgodzić, bowiem partia rządząca sama sobie sprowadza na głowę problemy.

Źródło: RzeczpospolitaKomentarze

 1. GRONKIEWICZ DO PAKI A PIS DO ROBOTY BO WYBORY BĘDĄ ZARAZ I KOLEJNE A DARMOZJADÓW JESZCZE PRAWIE NIKT NIE RUSZYŁ. PSEUDO INSTYTUCJE W KTÓRYCH PIJE SIE TYLKO KAWE.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasem i Kukiz powie coś sensownego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kukizowcy często mówią sensownie. Ciekawe, czy zmieniliby się po dojściu do władzy? Wszyscy się zmieniają.

   Usuń
 3. Przeciez wszyscy wiedza i pisza ze to mafia,sami nic nie zrobia to my musimy im pomoc,inaczej beda dalej ich,,

  OdpowiedzUsuń
 4. Kukiz zawsze mówi sensownie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak to prawda....Kukiz jest wielki?

  OdpowiedzUsuń
 6. Dlatego głosowałem na Kukiza.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz