Patryk Jaki roznosi system IIIRP: Przez lata w Polsce odbywało się ordynarne złodziejstwo. Koniec tym!


Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki zrobił w tym tygodniu całkiem spora i ciekawą rundę po mediach, gdzie mówił o aferze związanej z Hanną Gronkiewicz-Waltz, reprywatyzacją, oraz generalnym złodziejstwie z którym przez ostatnie 30-lat mieliśmy w Polsce do czynienia i z czym należy jak najszybciej skończyć.


Bardzo ciekawe słowa padły w TVP Info:


A tutaj polecamy rozmowie dla Polskiego Radia, gdzie Patryk Jaki, mówi o śledztwie dotyczącym reprywatyzacji i ewidentnym układzie jaki panował w Warszawie.
Jaki stwierdza, że nie jest możliwa pobłażliwa postawa władz stolicy, zaangażowanie i synergia środowisk prawniczych i sądowniczych, bez jednej wielkiej dogadanej spółki, którą nie można inaczej nazywać jak „układ”.

Komentarze

 1. Nie wystarczy gadać,co z tego wyniknie-zobaczymy.Komu i co udowodnicie i czy nowy program ''Cela+''się sprawdzi.W tym temacie jeszcze jedno pytanie;kto będzie sądził-ten prawno-partyjno-złodziejski ''establiszment''?Jeżeli tak to znamy odpowiedz na to pytanie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma ludzi niewinnych , są tylko źle przesłuchani.

   Usuń
 2. Gwarancją bezpieczeństwa dla obecnego rządu i szansą na przyszłość dla całej Polski jest wyciągnięcie pełnych, karnych konsekwencji wobec wszystkich, którzy dla celów prywatnych nadużywali stanowisk, czy to w samorządach czy administracji państwowej.
  Ilu takich Biedrzyńskich jest w Polsce, panie Ministrze Ziobro?
  "Łatwiej w Polsce liczyć na sumienie przestępcy niż na sumienie wymiaru sprawiedliwości".
  http://tagen.tv/vod/2016/08/latwiej-w-polsce-liczyc-na-sumienie-przestepcy-niz-na-sumienie-wymiaru-sprawiedliwosci/?c=4554

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Jaki liczę że jak już ich Pan nazwał po imieniu to też spotka ich to co powinno spotkać żeby było sprawiedliwie. Bo inaczej to tylko szczekanina spod budki z piwem. Na prawdę Panu kibicuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasta ,,świętych krów III rp .
  Sądownictwo i prokuratura w Polsce, posługując się terminologią rolnicza, nie wymaga plewienia, tylko zaorania i obsiania na nowo .
  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.895974933871335.1073741875.100003765090518&type=1&l=130372e2ab

  OdpowiedzUsuń
 5. Sądownictwo w Polsce, posługując się terminologią rolnicza, nie wymaga plewienia, tylko zaorania i obsiania na nowo .
  Sędzia Daniel Strzelecki ( Jelenia Gora )winien więc odpowiadać za rażące naruszenie prawa !
  Ilu takich Biedrzyńskich jest w Polsce, panie ministrze Ziobro?
  O ilu z nich nikt nawet słowa nie napisze?
  Czy nadal mają żyć w gorzkim poczuciu krzywdy, wyrządzonej im przez Państwo?
  http://pressmania.pl/?p=32602
  http://3obieg.pl/daniel-strzelecki-nietykalny

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz