Oto skład zarządu polskiej fundacji finansowanej z pieniędzy Sorosa! Interesujące postacie


Fundacja Batorego, to jednak z tych organizacji, która od lat finansowana jest m.in. z pieniędzy pochodzących od bankstera Georga Sorosa.
A oto ciekawy skład jej zarządu:Wiele mówi prawda?

Warto przypomnieć bardzo ciekawe słowa, prof. Witolda Kieżuna, który w rozmowie z portalem wPolityce.pl, odniósł się do działalności KOD, Mateusza Kijowskiego i Leszka Balcerowicza.

Otóż w ocenie profesora Leszek Balcerowicz dlatego każdego dnia krytykuje rząd PiS, bo ma w tym interes, a dawniej był wysłannikiem bankstera Georga Sorosa:
– Leszek Balcerowicz był wysłannikiem Sorosa, który u zarania III RP przysłał do Polski Sachsa, którego program na polskiej ziemi realizował Balcerowicz. Głównym założeniem tego programu było opanowanie gospodarki przez kapitał światowy – mówi prof. Kieżun.

Tu profesor wskazuje na plany rządu dotyczące opodatkowania sklepów i banków, a to uderza w światowy kapitał.

Kieżun wskazuje, że dlatego Balcerowicz pojechał na Ukrainę, bo grupa ludzi zwęszyła tam interes do zrobienie, a były polski minister finansów, pokaże im jak to zrobić.

fot: YouTube

Komentarze

 1. Ten " pan" jest zawsze tam gdzie mozna kogos " wykolegowac" czyli wyjebac/ dosłownie " ciemna mase" czyli niestety NAS!!lll...wszyscy łykamy kit - ktory polega na tym, ze najpierw duzo obiecuja, rzucaja okruszki na otarcie lez a potem?...tak manipuluje, Nam sie wydaje ...jakbysmy Pana Boga złapali za nogi i?...idziemy/ jak ciemnaMASA....dokladnie tam i tak jak ten Pan chce i to jest DUZA i MAŁA polityka skuteczna na całym swiecie...Nie jest niczemu winna zadna władza/ podkreslam zadna, obywatele tylko Ci ktorzy nic nie robia tylko MYSLA jak nic nie robic ale ZAROBIC.Ofiara padaja słabsze albo osłabiane panstwa, kraje ktore posiadaja surowce cenne dla gospodarki miedzynarodowej, maja dostep do moza/ droga morska jest tansza, siłe robocza " posłuszna" czytaj Hiny, lasy - czyli Afryka- płuca sie przdadza albo na surowce mozna spozytkowac lasy, WODE!!!!...i tu wyciagaja łapke po lodowiec/ oby tylko dobrze kombinowali z pigoda bo....nawet nie chce myslec jak i gdzie wyladujemy jak bedzie sie za szybko topil...oby nie pod wodw...Reguła jest jedna...ZAWSZE!!! chodzi o KASE!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten " pan" jest zawsze tam gdzie mozna kogos " wykolegowac" czyli wyjebac/ dosłownie " ciemna mase" czyli niestety NAS!!lll...wszyscy łykamy kit - ktory polega na tym, ze najpierw duzo obiecuja, rzucaja okruszki na otarcie lez a potem?...tak manipuluje, Nam sie wydaje ...jakbysmy Pana Boga złapali za nogi i?...idziemy/ jak ciemnaMASA....dokladnie tam i tak jak ten Pan chce i to jest DUZA i MAŁA polityka skuteczna na całym swiecie...Nie jest niczemu winna zadna władza/ podkreslam zadna, obywatele tylko Ci ktorzy nic nie robia tylko MYSLA jak nic nie robic ale ZAROBIC.Ofiara padaja słabsze albo osłabiane panstwa, kraje ktore posiadaja surowce cenne dla gospodarki miedzynarodowej, maja dostep do moza/ droga morska jest tansza, siłe robocza " posłuszna" czytaj Hiny, lasy - czyli Afryka- płuca sie przdadza albo na surowce mozna spozytkowac lasy, WODE!!!!...i tu wyciagaja łapke po lodowiec/ oby tylko dobrze kombinowali z pigoda bo....nawet nie chce myslec jak i gdzie wyladujemy jak bedzie sie za szybko topil...oby nie pod wodw...Reguła jest jedna...ZAWSZE!!! chodzi o KASE!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Hiny? a gdzie to? w Azi może?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hiny sa w Chinach dla pewnosci ze stolicą Tokio hihi, a Pekin jest w Azji
   Galu, Anonim w grobie sie przewraca

   Usuń
 4. zydy czyli uszy ponizej lini nosa

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz