Nowoczesna skompromitowana! Zgłosili 21 postulatów sierpniowych i wyśmiali ich w internecie!


Czego to politycy Nowoczesnej jeszcze nie wymyślą, żeby tylko pokazać się w mediach, albo móc urobić w jakiś sposób, swój „nowoczesny” elektorat. Politycy Nowoczesnej postanowili dać przesłanie do narodu i wypuścili nowe 21 postulatów sierpniowych!Oto one:


Oczywiście jak można się było spodziewać, reakcja internautów była bezlitosna:Komentarze

 1. Ryszard P. stawia ULTIMATUM polskiemu rządowi. 21 postulatów albo wojna domowa. Wezwie bojówki z Brukseli? https://ryszardswetru.pl/ryszard-swetru-stawia-ultimatum-rzadowi-pomoc-z-zagranicy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są jeszcze rosyjscy znajomi rodziców petrusa...

   Usuń
  2. NA GLUPOTE TEGO KONFIDENTA LEKARSTWA NIEMA JENO SENATORIUM WE WRONKACH

   Usuń
 2. ma swoje bojówki.. połowa KODu to stare ZOMOwce ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe z kim ta wojna domowa jak na ulicę z jednej strony wyjdzie wojsko kibole, narodowcy i wszyscy patrioci ... A z drugiej strony kto? Petru i inni przedstawiciele banków, KOD, 2% spolecznosci i inni opłacenie i ... Chyba w sumie tyle. No ta wojna domowa potrwalaby z ... 15 min.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dłużej, zanim by ich wszystkich połapali to trochę by potrwało, może do wieczora.

   Usuń
 4. Alez oni sie kompromituja,bladego pojecia nie maja o polityce i odpowiadzialnosci za panstwo i narod oni nie moga rzadzic to wstyd bylby dla nas.

  OdpowiedzUsuń
 5. po co macie jechac do brukseli sie skarzyc i bojowki urzadzac wyjedzcie i zostancie moze soros wam da posadki a nie da bo przecie za to placi byscie szczekali wiedzial kogo wziasc na takich idiotow poluje debil lasy na pieniadze i blazna da z siebie zrobic brawo za kase dupe nawed i buty iszczekal bede jak tylko zechcesz wladco sorosie

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz