Musiało zaboleć! Magdalena Ogórek rozniosła Jarosława Kuźniara na Twitterze!


Była kandydatka na fotel prezydenta RP, która w ostatnim czasie chwali rządy PiS, a zwłaszcza działania prezydenta RP Andrzeja Dudy, została zaatakowana na Twitterze przez Jarosława Kuźniara, któremu nie spodobało się, że jej słowa były cytowane na żółtym pasku TVN24.


Wcześniej Ogórek gościła w Polskim Radiu, gdzie mówiła m.in.:

– Wiele postulatów, o które walczyłam w kampanii, jest zbieżnych z obecną linią realizowaną przez rząd i bardzo temu kibicuję. Nie będę się odcinała od tego, co sama w kampanii prezydenckiej głosiłam – mówiła Magdalena Ogórek w „Sygnałach dnia” PR1.

Jak dodała:

PiS na pewno świetnie zagospodarowało pakiet socjalny, który swego czasu SLD oddał walkowerem. Z perspektywy czasu uważam, że był to największy błąd ze strony SLD.

Mówiła też o atakach na prezydenta Dudę:

Inna sytuacja towarzyszy Andrzejowi Dudzie. Tak zmasowany atak ze strony części mediów w stronę prezydenta i pierwszej damy jest bezprecedensowy. Nie mieliśmy takiej sytuacji na początku urzędu Bronisława Komorowskiego. On miał dużą przychylność mediów, a wszelakie potknięcia były rozmydlane i nie towarzyszyła byłemu już prezydentowi taka nagonka, z którą musi się mierzyć prezydent Duda mimo, że trudno zaatakować go merytorycznie – mówiła Magdalena Ogórek w „Sygnałach dnia” PR1.

Stacja TVN24, podobnie jak inne media podały dalej słowa Magdaleny Ogórek, co nie spodobało się miłośnikowi oddawania zakupów do sklepu, wrogowi kanapek z jajkiem Jarosławowi Kuźniarowi.Oto co napisał na twitterze i jaką dostał piękną odpowiedź!Komentarze

 1. Pani Magdaleno ...majstersztyk ..brawo:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pani Ogórek to na prawdę bystra kobieta, do tego na prawdę ładna, w publicystyce lub w dyskusjach politycznych daje sobie dobrze radę i wykazuje sporo zdrowego rozsądku i klasy w wypowiedziach mimo oficjalnie lewicowych korzeni, troche tak jak miler po wycofaniu sie z polityki, Jej wypowiedź dla radia trafiona w sedno, odpowiedź na twitterze też fajna, zasadniczo o ile Pana Leszka Millera PIS nie mógłby pryjąć biorąc pod uwage jego historie polityczna to moim zdaniem Pani magda mogłaby być sporym zasobem dla rządzących jesli maja odrobinę rozsądku. Ewidentnie robi tymi wypowiedziami troche oko zwłaszcza do prezydenta, a samemu PIS owi przydałaby się taka osoba zwłaszcza w kontaktach medialnych myslę że lepiej wypadałaby w dyskusjach studio telewizyjnym niz brudziński Sasin czy reszta twardogłowych

  OdpowiedzUsuń
 3. Brawo! Pani Magda nie potrzebuje parytetów, żeby zaistnieć. Jest mądra, błyskotliwa, inteligentna. I najważniejsze, nie jest małostkowa i nie buduje swojego wizerunku na poniżaniu innych.
  Szacunek!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pani Magda gdyby była mądra i pracowita, to by była w innej partii na innym stanowisku. Ot taka paprotka dla prezia ~ bez względu na przynależność organizacyjną. A swoją drogą zawsze będzie mnie nurtowało pytanie = czy Ona specjalnie była wystawiona w wyborach by zniszczyć SLD ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby być w "innej partii" musiałaby być manipulantką, albo złodziejką - tak jak wszyscy członkowie tej "innej POrtii. Jest mądra ,pracowita i ładna- a to rzecz w tej "innej partii " niespotykana.

   Usuń
  2. nie tylko ładna ale i błyskotliwa gratuluje intelektu!

   Usuń
 5. Brawo pani Magdaleno :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Genialne!!! Pozdrawiam piękną panią Magdalenę!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Kuźniar- budował "karierę" na ironii i poniżaniu a teraz wściekły hejter - po prostu SŁOIK!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 100% prawdy ! hejtował ,a potem obrażał się na ludzi jak Oni mu pojechali...

   Usuń
 8. Szanowny Panie Kużniar Pan powinien cofnąć się do edukacji na poziomie szkoły podstawowej... myślę że także do logopedy nazwałem Pana " Eowcem" gdyż jak się Pan nakręci to godo Pan same eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  OdpowiedzUsuń
 9. Pani Ogórek reprezentuje Pani dużą urodę i bystry intelekt Tak trzymać!!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo mi się podoba riposta P.Ogórek bardzo dobrze temu szczawiowi.

  OdpowiedzUsuń
 11. Doskonałe! Zaorane jak trzeba. Moja sympatia jest z Panią.

  OdpowiedzUsuń
 12. Pani Ogórek to kobieta wielkiej klasy pod każdym względem a kużniar to zwykłe szczewo....

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz