Magdalena Ogórek w punk! „Czasy w których Michnik mówił jak myśleć się skończyły”


Była kandydatka na fotel prezydenta Polski Magdalena Ogórek udzieliła bardzo ciekawego wywiadu dla serwisu wp.pl, w którym poruszyła temat działalności Adama Michnika i kierowanej przez niego od lat „Gazety Wyborczej”.


Ogórek w rozmowie przekonywała, że osoby przez lata „sprawujące rządy dusz, zapomnieli w międzyczasie, dla kogo je sprawują”.

– Jeśli sobie nie przypomną, to za kilka lat alternatywą dla PiS-u nie będzie Ryszard Petru czy Grzegorz Schetyna, ale Paweł Kukiz i Marian Kowalski – powiedziała w rozmowie z wp.pl.

Bardzo ciekawe spostrzeżenie ma na działalność Adama Michnika i jego dziennika, który przez lata miał pierwszeństwo w manipulowaniu opinią publiczną:

- Trzeba otwarcie powiedzieć, że skończyły się czasy, w których Adam Michnik mówił w swojej gazecie, co należy myśleć, a media to skrzętnie upowszechniały. Ten rozdział jest zamknięty, ale niektórym jak widać nadal przeszkadza, że można mieć własne zdanie – powiedziała Magdalena Ogórek.Ma rację. Można nawet powiedzieć, że trafiła w samo sedno. W Polsce wszystko się zmieniło, a zwłaszcza przewartościowały się poglądy Polaków, co nas cieszy, bo m.in. dlatego odsunięto od władzy rządy PO-PSL i zablokowano wpuszczenie do naszego kraju imigrantów.

Źródło: Wp.plKomentarze