Ks. Międlar masakruje polityków Nowoczesnej i Schetynę! Najnowszy wywiad z duchownym jest naprawdę mocny!


Nie odpuszcza! Dzielny kapłan ks. Jacek Międlar, który powinien siedzieć cicho, gdyż to co mówi, nie podoba się liberalnym mediom, a które jak widać mają wielki wpływ na władze w kościele, który z kolei zakazują mu wypowiedzi medialnych.To wszystko strasznie pomieszane, a jeśli ktoś chce znaleźć wszystko w temacie, to polecamy portal polskaniepodlegla.pl, wpisując w wyszukiwarkę na stronie hasło „Międlar” znajdziecie wszystko.

Władze kościelne kolejny raz upomniały duchownego, że musi siedzieć cicho, ale ten zdążył w tym czasie jeszcze udzielić wywiadu dla dziennika „Rzeczpospolita” w którym mówi ostre słowa o politykach Nowoczesnej.

W rozmowie z dziennikiem duchowny przekonuje, że nigdy nie głosił mowy nienawiści nie ma takiego zamiaru, jedyne co robi to nazywa rzeczy po imieniu.

Ale wracając do polityków Nowoczesnej, to w temacie chodzi oczywiście o słynny wpis na Twitterze ks. Międlara w którym napisał, że za donosicielstwo kiedyś groziła brzytwa:

Po pierwsze społeczeństwo musi się dowiedzieć, kim jest pani Joanna Scheuring-Wielgus. Składała przysięgę poselską, gdy dostała się do Sejmu. Obiecywała, że będzie służyła narodowi, ojczyźnie. Ja w obronie ojczyzny i narodu stawałem głosząc kazanie w Białymstoku. Jeżeli ona twierdzi, że stawanie w obronie ojczyzny i Kościoła jest propagowaniem ideologii faszystowskiej, mową nienawiści, to ona tej Roty nie wypełnia – przekonuje w wywiadzie ks. Międlar.


I dodaje ważne słowa dotyczące donosów jakie na niego, ale również na Polsce składali politycy:

W tych określeniach, które ja użyłem nie ma miejsca na półprawdę, nie ma miejsca na kłamstwo. Jeżeli doniosła na mnie do prokuratury, a wcześniej donosiła wraz z kolegami, koleżankami z Nowoczesnej i z Grzegorzem Schetyną do Brukseli na Polskę, dlatego, że niby Polacy, rząd i prezydent nie respektują konstytucji, to taką osobę nazywa się konfidentem, konfidentką – kwituje ks. Jacek Międlar.

Natomiast w wywiadzie znajduje się jeszcze jeden bardzo ostry fragment o posłance Scheuring-Wielgus dotyczący protestów posłanki ws. zaostrzenia procesów aborcji:

Pani Joanna Scheuring-Wielgus z panią Katarzyną Lubnauer protestowały przeciwko zaostrzeniu przepisów, czyli były zwolenniczkami zabijania, aborcji. Co miałem o niej powiedzieć, zwolenniczka redukcji embrionalnej? Albo zwolenniczka redukcji płodu? Aborcja to jest aborcja, zabijanie to jest zabijanie. Aborcja jest zabijaniem – mówi.

Polecamy cały wywiad TUTAJ

Natomiast jeszcze jeden ciekawy wywiad z ks. Jackiem znajdziecie TUTAJ, gdzie mówi m.in.: „Politycy Nowoczesnej są konfidentami”.Komentarze

 1. Mam nadzieję, że ten faszysta, kiedyś za to odpowie, bo z kapłaństwem a nawet z chrześcijaństwem nie ma nic wspólnego, ale wg niego to Jezus był polskim katolikiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet podpisać się nie masz odwagi czerwony śmieciu!

   Usuń
  2. Najpierw debilu sprawdź w słowniku co oznaczają pojęcia faszyzm, socjalizm, komunizm, ustrój totalitarny. Zapoznanie się z historią Polski także by ci sie przydało.

   Usuń
  3. Anonimowy GW i TVN wypralo ci twoja resztke mozdzku,lewaku , faszysta to cie splodzil nedzna kreaturo

   Usuń
 2. Pewnie odpowie jak Popiełuszko to masz na myśli

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe czy za te słowa twoja protegowana hajhitler-wielgus poda cię do sądu? Jeżeli to nie są słowa nienawiści i hejt, to czego się doszukuje w slowach ks. Mędlara?

   Usuń

Prześlij komentarz