Komorowski i jego córka zamieszani w aferę reprywatyzacyjną? Samorządowiec wskazuje na podejrzane fakty


Warszawski samorządowiec Piotr Guział na antenie TVP Info, wskazał na możliwość związku córki byłego prezydenta RP Bronisława Komorowskiego w aferze reprywatyzacyjnej.W świeżo zwróconej kamienicy, za gotówkę, mieszkanie kupiła córka prezydenta Komorowskiego, dzisiaj zaczynam się zastanawiać dlaczego prezydent Bronisław Komorowski skierował mała ustawę do Trybunału Konstytucyjnego, dając czas, być może to jest powiązane – mówi na antenie TVP warszawski radny.

Dodając:

W konsekwencji dał szanse na kolejny rok na dzikie zwroty, które w jakiś sposób mała ustawa blokuje, ale tylko w jakiejś tam mierze. Bo chodzi o tereny publiczne, szkoły, przedszkola i działanie na kuratora, gdzie osoby mające po 100 lat upoważniły kogoś do reprezentowania.

Guział wskazał, że handel roszczeniami nie będzie powstrzymany poprzez małą ustawę.Platforma składając ustawę przed wyborami potraktowała ją jako gadżet przedwyborczy. Skoro Hanna Gronkiewicz Waltz zapowiada, że złoży w ciągu miesiąca dużą ustawę, to co Platforma robiła przez 8 lat? – zastanawia się Guział.

My w tym całym zamieszaniu też zaczynamy się zastanawiać, ile osób może być w to zamieszanych?

Jednego jesteśmy pewni - ta afera zmiecie Hannę Gronkiewicz - Waltz z polityki. 

źródło: TVP Info
fot: YouTubeKomentarze

  1. I nie tylko ją, rudy z Bronkiem Bólem też bekna.

    OdpowiedzUsuń
  2. Domysły, spekulacje, a tępe pisuary się podniecają. Niech pis'dzielce odpowiedzą za SKOKi, a konus z krzyżem w ręku niech odda wille prawowitym właścicielom.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz