Juncker i reszta! Zabierajcie swoje brudne unijne łapska od ceny polskich leków!


Kolejny skandaliczny i uderzający bezpośrednio w kieszenie Polaków pomysł, wychodzi z Parlamentu Europejskiego. Siedzący na stołkach i zarabiający krocie europosłowie, wymyślili, że należy zastanowić się nad nad wyrównaniem cen leków w całej Europie. Czy oni są mądrzy?


Już lekko rozgarnięty człowiek, zdaje sobie sprawę, jakie będą konsekwencje takiego pomysłu. Ceny medykamentów w np. Polsce mogą wzrosnąć nawet o kilkaset procent. Czy polski biedny emeryt, który już teraz ledwie wiąże koniec z końcem, poradziłby sobie z czymś takim?

Na jaki powód podniesienia cen leków, wskazują europosłowie? Chcą, żeby dostęp do leków był równy i taki sam na terenie całej UE. Przecież to bardziej chore i idiotyczne niż ich eko żarówki czy równe banany!

A oto ich kolejna logika! Członkowie PE optujący za zmianą cen przekonują jednak, że takie wyrównywanie cen doprowadzi w efekcie do obniżki. Stanie się tak jednak tylko w krajach, w których lekarstwa są najdroższe – w Niemczech czy Francji!

Czyli tak – ceny spadają u naszych, a cała reszta niech płaci, żeby koncerny farmaceutyczne koniec końców zarobiły swoje. Jakie to sprytne!
Całe szczęście, że polski minister zdrowia zapowiedział, że nie ma takiej możliwości, aby Polska zgodziła się na takie przepisy. Eksperci wskazują, że pomysł jest „komunistyczny”.

A my mamy małą prośbę do Junckera, Schulza i innych reprezentantów eurokołchozu – łapy precz od Polski!

fot: YouTube


Komentarze

 1. JUNKER ZACZNIJ DOPLACAC ZE SKLADEK UNIJNYCH WYROWNANIE DLA WSZYSTKICH CO MNIEJ ZARABIAJA KIEDYS TAKA ROZMOWE 1985 ROKU MIALAM Z KOMUNISTA KTORY MOWIL MI JAK W POLSCE JEST DOBRZE ZA KOMUNY A ZLE BYLO PRZED WOJNA I JAK JEST ROWNO I SPRAWIEDLIWIE ZAPYTALAM GO CZY JEST PRAWDZIWYM KOMUNISTA I WIERZY W TO CO MOWI MOWIL OCZYWISCIE KIEDY MU POWIEDZIALAM ZE PO STUDIACH NAUCZYCIEL MA OK 10 TYS ZLOTYCH WTEDY A DZINSY TURECKIE NA JARMARKU SA PO 12 NAUCZYCIEL SKONCZYL STUDIA ON TYLKO TECHNIKUM EKONOMICZNE I MA 25 TYSIECY I KUPUJE BEZ KOLEJKI W KANTYNACH WOJSKOWYCH CZY JEST GOTOWY MIEC PO ROWNO NIE BEDE SIE O EDUKACJE KLUCIC ZE JEJ NIEMA A ZARABIA WIECEJ MOWIE PO ROWNO PAN 17.5 I JA 17.5 JA MAM DZIESIEC DOZUCI MI PAN 7.5 BEDZIE POROWNO OBRAZIL SIE I JAKOS NIE CHCIAL ROWNOSCI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie zrozumiałam z tego tekstu...Zero interpunkcji i jeszcze krzyk (duże litery w internecie oznaczają krzyk).Po co pisać coś, czego i tak nikt nie zrozumie...

   Usuń
  2. Nic nie zrozumiałam z tego tekstu...Zero interpunkcji i jeszcze krzyk (duże litery w internecie oznaczają krzyk).Po co pisać coś, czego i tak nikt nie zrozumie...

   Usuń
 2. Kiedy to w końcu do ludzi dotrze! UE nie chodzi o dobro ludzi - tylko wspieranie pewnych grup biznesowych (pewnych czyli tych które są korporkracjami i portfelem skierowanym do majętnych euro posłów i tej grupie której chleba nie zabraknie). Na tym polega cała sprawa - na biznesie. Kto jest biedny będzie jeszcze biedniejszy (od 40 lat statystyki to potwierdzają i nie jest to spowodowane np. spontaniczną wojną, takim lub innym rejonem - to jest celowe działanie korpokracji - a euro połowie to ich pitbule).

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem jak najbardziej za wyrównaniem cen na wszystkie dobra w UE pod warunkiem wyrównania dochodów w całej Uni

  OdpowiedzUsuń
 4. Companion Junkier, then again some drunken hallucinations? So many times you had said in order not to set to work boozed up!

  OdpowiedzUsuń
 5. Companion Junkier, then again some drunken hallucinations? So many times you had said in order not to set to work boozed up!

  OdpowiedzUsuń
 6. Za tym stoi lobby farmaceutyczne a za lobby ZYDOWSKA mafia,ktora chce zniszczyc niezaleznosc Polski!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeżeli Nasz Rząd się zgodzi na ,, wymysły ,, ,, pomysły ,, idiotów.darmozjadów tych z UNII,Nasz Rząd nie przetrwa nawet czterech lat...a jeżeli ci z UNII nie mają co robić niech jadą do Afryki tam ,, ich ,, rozumu nauczą.

  OdpowiedzUsuń
 8. Problem polega na tym, że autor artykułu kłamie. Unia pełni tu rolę "chłopca do bicia" który ma ponieść konsekwencje w zastępstwie polskich władz. Załączam link do prawdziwej informacji na ten temat:
  http://www.mz.gov.pl/aktualnosci/wyjasnienia-do-artykulu-koszmar-klientow-aptek-unia-podniesie-ceny-lekow-w-polsce-maja-byc-identyczne-w-calej-europie-z-dziennika-gazety-prawnej/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz