Dziennikarz TVP Info porządnie upokorzył byłego prezesa TK, magistra Stępnia!


Nie wiadomo dlaczego, były prezes Trybunału Konstytucyjnego Jerzy Stępień, nazywany jest „profesorem”, skoro posiada jedynie, albo aż tytuł magisterski, ale nie będziemy tego dochodzić i drążyć. Warto jednak odnotować, że kolejny raz ten prawnik, pokazał brak klasy.


Piszemy celowo kolejny raz, bo mgr Stępień na antenie TVP, powiedział prowadzącemu z nim rozmowę Michałowi Rachoniowi, że „nie jest dla niego partnerem do dyskusji”, a jak chce się czegoś więcej o działalności Trybunału Konstytucyjnego dowiedzieć, to powinien przyjść do niego na uczenie, on mu tam wszystko wytłumaczy w formie wykładu. Współczujemy studentom magistra. Swoją drogą, jak ktoś taki może wykładać na uczelni? Nie było profesorów?

Ale wracając do „nowości” jeśli chodzi o brak kultury i klasy pana mgr Stępnia, to należy odnotować fakt, że nie chciał przyjść do studia TVP Info, ale chciało mu się wysłać bezczelne wytłumaczenie.

Bardzo dobrze zrobił redaktor Adrian Klarenbach, że przeczytał wyjaśnienie Stępnia na antenie, czym w naszej ocenie porządnie byłego prezesa TK upokorzył.Oglądamy:Nie sposób dodać, że goszczący w studio dr hab. Kamil Zaradkiewicz stwierdził, że Stępień groził mu. Oj oj oj przewraca się już w głowach...Komentarze

 1. Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
  Przez 8 lat PO i PsL prowadziła agresywną walkę z nami.
  W której do więzienia wysyła się ludzi walczących z korupcją ?
  W której sędziowie byli do dyspozycji „władzy „ ?
  Zespół Kolesi którzy bronią status quo poprzedniej władzy .
  Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
  Zawiadomienie Prokuratora Generalnego o uzasadnionym popełnieniu przestępstwa przez sędziego Daniela Strzeleckiego na szkodę Bogusława Biedrzyńskiego – czyn z art. 231 § 1 k.k.
  http://barwybezprawia.pl/2015/12/15/zawiadomienie-prokuratora-generalnego-o-uzasadnionym-popelnieniu-przestepstwa-przez-sedziego-daniela-strzeleckiego-na-szkode-boguslawa-biedrzynskiego-czyn-z-art-231-%c2%a7-1-k-k/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Magister to i może Stępień jest , może ekonomi . Tępień magister prawa to brzmi dumnie . Trybunał Konstytucyjny potrzebuje , ale magistrów ekonomi bo Rzepiński ma swoją wykładnię prawa .Dlatego muszą konsultować wszystko z Komisją wenerycką poprzez specjalistę od pj Trzaskosia wymiękłego .

   Usuń
 2. „Sowiecki sąd do Sowieckiego Sojuza”
  Bajkowy operat szacunkowy biegłego Jerzego Karpińskiego sprawa pokrzywdzonego Bogusława ...
  https://www.youtube.com/watch?v=RNLEELvzZd8
  Zeznania autora bajkowego operatu szacunkowego, biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego
  https://www.youtube.com/watch?v=RW62F955-_w&feature=youtu.be

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaki z niego profesor? Do tego zdrajca ,,SOLIDARNOŚCI"!

  OdpowiedzUsuń
 4. taka była antypolska III RP, kapuś Bolek , zasadnicze zawodowe? nie wiem czy pełne , "magister" stolzman, "dr.nauk historycznych" wnuk osipa szczynukowicza , rezuna ukraińskiego, z "buló" o nim wspominam i "rzalem", rozliczyć i posadzić , szkodników Państwa

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz