Wojciech Cejrowski mówi co trzeba zrobić: Unię Europejską trzeba rozwalić!


Podróżnik Wojciech Cejrowski, kolejny raz pięknie obala mity dotyczące Unii Europejskiej, dowodząc, że należy jak najszybciej wystąpić z UE, a sama organizacja powinna zostać rozwalona.


- Teraz należy wystąpić z Unii Europejskiej i odtworzyć związki wymyślone przez ojców założycieli. Nieprawda, że oni chcieli Unii Europejskiej - powiedział Wojciech Cejrowski, gość Poranka Radia Wnet.

Dodał, że UE budowana była na bazie chrześcijaństwa, w oparciu o dobrowolne chęci udziału i przyjmowania praw.- Teraz należy wystąpić z Unii Europejskiej i odtworzyć związki wymyślone przez ojców założycieli. Nieprawda, że oni chcieli Unii Europejskiej. Oni chcieli pewnego rodzaju wspólnotę ekonomiczną, rozpoczętą od związku Węgla i Stali i kontynuowaną w kierunku związków gospodarczych. Nie miało mieć to struktury politycznej, którą się narzuca – powiedział Cejrowski.

Podróżnik dodał, że należy brać przykład z Brytyjczyków i wystąpić z UE. Skrytykował również premiera Camerona, który w jego ocenie nie powinien się podać do dymisji.


Komentarze

 1. Wystąpić z Unii Europejskiej i paść na kolana przed Putinem, może nas przyjmie do Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej. Tylko trzeba przyznać, że w Katyniu strzelali Niemcy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale ty głupi jesteś. Beton jakich mało. LEMING

   Usuń
  2. żydzi a nie niemcy

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo popieram wypowiedzi i myśli Pana Cejrowskiego.
  Pan Cejrowski wie co pisze i wie co mówi...
  A TAK NA MARGINESIE ....ten pan z Francji Holand powinien dawno ustąpić ....

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz