Wałęsa przekroczył granice człowieczeństwa! Można się kłócić, ale on nie ma żadnych hamulców!


Był prezydent Lech Wałęsa, który robi wszystko, żeby grono jego obrońców i zwolenników topniało, kolejny raz udowodnił, że prawdziwa natura człowieka, pozostaje z nim od dnia narodzin, aż do śmierci.


Były prezydent często zaskakuje i przegina, gdy wpisuje na facebooku obraźliwe wobec prezydenta Dudy słowa. Przesadza w wypowiedziach medialnych, gdy mówił o „wyrywaniu chwastów” z PiS itd.

Ale to co właśnie napisał przechodzi ludzkie pojęcie...

Oto zdanie Wałęsy na temat Jarosława Kaczyńskiego:

- Jak jeden zginie, to drugi juz do konca zycia jest nienormalny. Tym bardziej, jesli czuje sie odpowiedzialnym za jego smierc. Pierwsze co musi zrobic to zrzucic odpowiedzialnosc za smierc na innych, i wierzyc ze to nie jego wina. W ten sposob tworzy "wirytualna rzeczywistosc" do ktorej moze dorzucac co mu sie podoba. Zyje w urojonym swiecie, a rzadzi niestety rzeczywistymi ludzmi – przekonuje Lech Wałęsa (zostawiamy oryginalną pisownię).Ludzie! I kto tu gra na trumnach? Obóz PiS, gdy chce wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej, czy Wałęsa, gdy w tak nienawistny sposób wypowiada się o Jarosławie Kaczyńskim?

Może ktoś powiedzieć, że my prowadząc ten blog, nie powinniśmy nikogo pouczać. Ale nasi stali czytelnicy wiedzą, że nigdy nie piszemy o nikim, że jest „głupi, powinien zginąć, nie drwimy z ludzkich tragedii”. Są granice przyzwoitości!

Czymś innym jest napisać, że ktoś jest bezczelny, że bredzi, że ktoś kogoś „masakruje”, a czym innym drwić z ludzkiej tragedii.

Wałęsa przesadził. Bez wątpienia.Komentarze

 1. ten nieuk, zdrajca, gbur i kapuś który wali takie błędy ortograficzne dostał Nagrodę Nobla

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są granice przyzwoitości, jak napisali twórcy strony. Więc pisanie, że nieuk i zdrajca uważam za nieprzyzwoite. Natomiast jeżeli chodzi o Nobla, to dostal go nie za pisanie zgodnie z wymogami ortografii. Nie chcę bronic Walęsy, ale komentarz jest nie na temat i bez sensu

   Usuń
  2. Są granice przyzwoitości, jak napisali twórcy strony. Więc pisanie, że nieuk i zdrajca uważam za nieprzyzwoite. Natomiast jeżeli chodzi o Nobla, to dostal go nie za pisanie zgodnie z wymogami ortografii. Nie chcę bronic Walęsy, ale komentarz jest nie na temat i bez sensu

   Usuń
  3. pułkownik zapomniał zrobić korektę błędów

   Usuń
  4. To Kapciowy dochrapał się stopnia pułkownika? Ale Mnietek też tępy jak Polsilver po roku ostrzenia ołówków.

   Usuń
 2. Współczuję tym wszystkim, którzy przejmują się wypowiedzią "czytelnika żadnej książki". Mnie nigdy zupełnie nie obchodziły wypowiedzi tego "intelektualisty"

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie to prostak głupi wiejski cwaniaczek z PGR.BRAK INTELIGENCJI.Równiez kapuś szkoda słow na jego temat.Wiadomo kto nim kierował czosnki.

  OdpowiedzUsuń
 4. do domu starcow z nim bo bredzi

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się,że wypowiedź Pana Wałęsy jest niesmaczna ale obserwując co się dzieje trafia w niektóre rzeczywiste aspekty dotyczące Pana Kaczyńskiego.
  Państwo polskie zaczyna dzielić się na obozy a ludzie którzy nie należą do któregoś z nich są pietnowani i to jest niepokojące.

  OdpowiedzUsuń
 6. Faktem jest, że Kaczyńskiego i Macierewicza powinno się przebadać psychiatrycznie. Ich wypowiedzi o tym świadczą. I faktem jest, ze szok po stracie najbliższej rodziny zawsze powoduje traumę. Więc o co kaman? Tylko prawdę powiedział.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś tak samo głupi jak ten burak Wałęsa.

   Usuń
  2. Jest takie przysłowie:Swój swego poznał i na piwo pozwał. Idź z Bolkiem na piwo, żałosny Anonimowy komentatorze.Dalej gloryfikuj Bolka.

   Usuń
  3. walesa i 1% poparcia w ostatnich wyborach. i co tu jezcze dyskutowac!!!!

   Usuń
  4. walesa i 1% poparcia w ostatnich wyborach. i co tu jezcze dyskutowac!!!!

   Usuń
 7. Anonimowy15 lipca 2016 10:02 "Tylko prawdę powiedział". Czy ty bez KOD-u mógłbyś żyć? - myślę, że NIE. Jaką on "prawdę" powiedział? Obaj jesteście ?????

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie lubię Wałęsy, lecz załączony cytat jest wyrwany z kontekstu, więc pachnie manipulacją. Proszę o źródło.


  OdpowiedzUsuń
 9. Może i zbyt bystry nie jest, ale choć ma wiele na swoim sumieniu, to i wiele mu zawdzięczamy. Jedno mogę powiedzieć: DOBRZE MÓWI! Wiem, że Wy za wszelką cenę będziecie bronić swego "wodza" Jarosława i jego chorych pojebów, ale prawda jest taka, że przy każdej większej(lub mniejszej) okazji jest wyciągana na wierzch katastrofa smoleńska. To już się robi męczące i wydaje mi się, że wielki brat traktuje to bardzo osobiście...

  OdpowiedzUsuń
 10. Udawanie, jakoby wyjaśnienie katastrofy byłoby szybsze , jeśli postawimy nastepne 10 tys pomników , uzając kogoś kto zginął za bohatera , tylko dlatego że zginął , stawianie na jednym poziomie Pana Prezydenta Kaczyńskiego w weteranami .... Obojgu z Panów należy się szacunek , nie mniej jednak wypowiedź , choć prymitywna, bezpośrednio oddaje złość oraz rozczarowanie polityką PiS , nie ze wzgledu na przekonania, lecz ze zwgledu na podzaiły sztucznie stworzone .... Nie trzeba obrażać Pana Wałęsy by sznować Prezydenta Kaczyńskiego , nie trzeba być katolikiem by sznować ludzi wierzących. Wierzę że w końcu normalni ludzie zaczną sznować siebie na wzajem . Artykuł jest tendencyjny , podsycający do nieniewiści i podziałów , dzielący na tych dobrych i wrogów , a życie nie jest czarno-białe !!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Dobra wypowiedz. Co prawda mogły by byc dobrane inne słowa ale sęs wypowiedzi klarowny, przedstawia żeczywistość.

  OdpowiedzUsuń
 12. Dziwie sie ze ten temat walesa sie jeszcze na powaznie po medjach, to juz frajer zupelnie przegrany ,bez honoru,godnosci i osobowosci ,moje srodowisko juz go dawno OLALO I TO Z BARDZO WYSOKA - PO PROSTU BOLEK

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz