To państwo na poważnie postanowiło walczyć z dżihadem! Zobaczcie jak to się robi


Władze Bangladeszu, w którym doszło niedawno do zamachu, zdecydowały się walczyć z ekstremistami i wyciągają najcięższą broń.


Rząd zakazał właśnie nadawania programów islamskiej telewizji i wezwał w niedzielę uczelnie do zgłaszania list nieobecnych studentów.

Takie działanie podjęto dlatego, bowiem okazało się, że kilku zatrzymanych, podejrzewanych o islamistyczny terroryzm, było fanami islamskiej telewizji Peace TV.Dlatego kilka dni temu, rządowa komisja zakazała stacji nadawania.

Warto zaznaczyć, że szefem telewizji jest indyjski lekarz-kaznodzieja, który w Bombaju założył Islamską Fundację Badawczą. I to właśnie z tego miejsca nadawana jest telewizja.

Jak widać, jeśli tylko ktoś nie jest owładnięty lewicową ideologią, to potrafi działać skutecznie...

Źródło: fakty.interia.plKomentarze

 1. Mogą działać, bo nie ma terroru poprawności politycznej

  OdpowiedzUsuń
 2. Tam macki ANDZIALIPY nie siegaja i poprawnosc polityczna zostala zastapiona ZDROWYM ROZSADKIEM . BANGLADESZ - ''margines Azji'' uczy ''super cywilizowana Europe'', jak postepowac w takich wypadkach...

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzeba być wyjątkowym idiotą żeby pisać takie rzeczy... I to ma być obalanie głupoty.... Zastanówcie się chwilkę...zamknieto stację Tv bo podobno jacyś islamiści lubili ją oglądać.... Nie ma słowa o tym co w tej tv puszczali, jakie audycję, o czym rozmawiano... Nic... Po prostu zamknieto TV i problem terroryzmu rozwiązany... Ci z Bangladeszu byli chyba na szkoleniu u Macierewicza...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie u Macierewicza, ale u koderastów.

   Usuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz