To nie żart! Niesiołowski chwali PiS!


Nikt by się tego nie spodziewał. Poseł Platformy Obywatelskiej Stefan Niesiołowski, u którego niejeden podejrzewa wczesne stadium zespołu Tourette'a, zaskoczył niemal wszystkich. Pochwalił Beatę Szydło za decyzję o zwiększeniu wynagrodzeń dla posłów, senatorów, członków rządu oraz ustanowienie wynagrodzenia dla Pierwszej Damy.Decyzję rządu uważa za odważną. Twierdzi tak, ponieważ każda tego rodzaju dyrektywa wywołuje medialną burzę, a niewielu polityków zdecydowałoby się na taki krok.

– Taka taktyka ze strachu przed tabloidami, by nie podejmować żadnych decyzji, prowadzić do tego, że rażąco się różniły uposażenia polskich posłów od kolegów w Europie, była błędna. Ta decyzja moim zdaniem jest decyzją odważną – powiedział w rozmowie z Super Expressem Niesiołowski.

Niesiołowski przekonuje, że decyzja o zwiększeniu wynagrodzeń jest racjonalna, nie tylko biorąc pod uwagę jak wielkie uposażenia otrzymują politycy w Europie Zachodniej, ale również jakie uposażenia otrzymuje para prezydencka.

– To jest moim zdaniem racjonalne, dlatego że skoro wszędzie na świecie były prezydent i żona byłego prezydenta otrzymuje jakieś pieniądze, bo to osoba, która na pewnym poziomie powinna żyć. To jest decyzja racjonalna – przekonuje Niesiołowski.
Drodzy Czytelnicy, powtórzę raz jeszcze, pochwała Stefana Niesiołowskiego nie jest żartem, a najprawdziwszym faktem.

Komentarze

 1. Jak w Polsce pracownicy i renciści/emeryci będą otrzymywać takie wynagrodzenie jak w Europie Zachodniej, to wtedy możecie zacząć myśleć o podwyżkach dla siebie, szmaciarze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rażąca jest Twoja hipokryzja i moja niemoc w tej sprawie Ty szubrawcu!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Niesiołowski nie zna się na żartach?
  Projekt podwyżek został wycofany bo stanowil on
  jedynie balon próbny dla wysluchania głosu suwerena,
  mediów i opozycji.
  Żart okazal się bardzo udany, he he he

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz