„Tak bezczelny może być tylko Tusk”! Oto co zrobił, żeby nie stanąć obok prezydenta Dudy!


Król Europy Donald Tusk kombinował jak tylko mógł, żeby nie stanąć obok prezydenta Polski Andrzeja Dudy, do oficjalnej fotografii podczas szczyty NATO w Warszawie. Internet już komentuje, że zachowanie Tuska jest niepoważne.

Ciekawa jest w przypadku tego filmu medialna propaganda. Media przychylne PiS komentują, że zachowanie Tuska jest niepoważne i bezczelne. Swoją drogą bliżej nam do tej opinii, bowiem media „opozycyjne” twierdzą, że prezydent Duda był osamotniony, bo nikt nie chciał obok niego stać.

Oceńcie sami i komentujcie.


Komentarze

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A UE to państwo? To sztuczny twór który powstał dzięki polskiej krwi. (stan wojenny)

   Usuń
  2. Panie Arku, to może niech Pan weźmie podręcznik do WOS i przeczyta stosowny rozdział a nie Internautów zatrudnia Pan do uzupełniania pańskich braków w edukacji... Pan sobie poczyta o prerogatywach Szefa Rady Europy i o tym co to za stanowisko a nie głupie pytania Pan zadaje.

   Co do Polskiej krwi jako czynniku UE-twórczym przypominam, że UE datuje się na lata 50' XX w. gdy powstały wspólnota węgla i stali oraz europejska wspólnota gospodarcza (nazwę unii europejskiej przyjęto poszerzając tę organizację i przekształcając ją w związku z tym poszerzeniem w organizacje którą znamy dziś).. ciężko by stan wojenny był tu jakimkolwiek przyczynkiem... 30 lat wcześniej gdy w Polsce byl. stalinizm nikomu się to nawet nie śniło.

   #obalamygłupotę

   Usuń
  3. Niemcy żeruje na Polsce i innych mniej zamożnych krajach uni.Najpierw zniszczyli polską gospodarkę żeby wepchnąć swoje towary.Dawno ich przemysł by padł gdyby nie było rynków zbytu w Europie Zachodniej.Gdzie sprzedaliby np.swoje vw,ople itp.?

   Usuń
  4. panie anonimowy-to już mówi samo za siebie "anonimowy"rzuca pan tymi matołkami ,sługusami,chcę powiedzieć ,że każdy sądzi według siebie----- a tak prosto po dziecięcemu "kto przezywa sam się tak nazywa"


   Usuń
  5. Od 1999 r niedowiarku

   Usuń
  6. Zapomnial byk jak cielęciem byl. A jak Duda na wspolnym spotkaniu wszedl do sali aby wspolne zdjecie zrobic to przywitał sie w kazdym w szeregu stojących ale pominął premier Kopacz, choć wczesniej witał sie z kobietą. Kurwa prezydent Duda. Kpina a nie prezydent. To zwykly pan kurwa Duda.

   Usuń
  7. wiedzial co robi bo szmata chociazby byla obszyta zlota nicia to i tak zostanie szmata

   Usuń
 2. Nikt jeszcze nie wpadł na to, że Oni tam mają karteczki z nazwiskami porozkładane pod nogami?

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać tylko same cienie medialne i polityczne

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać tylko same cienie medialne i polityczne

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie widzę tam nic dziwnego ... Tusko rozmawiał ze znajomymi a koło Dudy nikt nie chciał stanąć ... Powód jest oczywisty, nikt nie chce się utożsamiać z tym matołkiem i sługusem Kalksteina ..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Matołek to pilnował żyrandola.

   Usuń
  2. Tego od matołków nienawiść zżera kiedy widzi triumf Dudy i naszego Rządu. Niskie uczucie. Wstyd!!

   Usuń
  3. Darujmy sobie te brednie. Wnuczek wermachtu nie reprezentował i nie reprezentuje interesów Polski. UE reprezentuje interesy Sorsa i co do tego nikt nie ma wątpliwości

   Usuń
  4. każdy od początku ma przypisane miejsce i Tusk od początku wiedział, gdzie powinien stanąć widać mu nie pasowało, a zapomniał przypomnieć o tym wyznaczającym miejsca :-) Taki .... polityk małego kalibru z niego wyszedł

   Usuń
 6. To chyba takie miejsce, gdzie powinno zapomnieć o waśniach i sporach...

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten Obok Tuska zrobił miejsce dla niego a Tusk celowo robił rajd, żeby wszyscy zwrócili uwag na puste miejsce obok Dudy. Tusk jest fałszywy i pełen obłudy co maluje się na jego twarzy. WSTYDZĘ SIĘ ZA TUSKA.

  OdpowiedzUsuń
 8. PO PROSTU MA CZARNE SUMIENIE GO GRYZIE BOI SIĘ

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie widzę nic, o czym trąbią ponoć media, jak zwykle medialny szum o byle co.

  OdpowiedzUsuń
 10. E. Nie czepialbym sie o to ze Tusk przeszedl się naokolo.
  1. Podniósł swoja samoocene przez sam fakt przejscia się w dwurzędzie złożonym z polityków.
  2. Slusznie nie chciał zakłócić widoku ustawionych na podeście politykow, i dochodzac do swojego miejsca nie zwrocił tym samym uwagi na swoja skromna osobe.
  3. Nie mniej jednak zachowal sie jak glupi sztubak i dyletant dyplomatyczny okazujac zgromadzonym zwykly brak szacunku... Jak juz idzie sie na swoje miejsce to sie staje, stoi i zachowuje sie pozycje oczekujacą, a nie kreci sie, zaczepia innych i gada... To właśnie co zrobił pasuje do jego wyznaczonej mu przez Makrele pozycji w UE jak małosolne do kawy...

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie czuł się godny stanąć obok Prezydenta Dudy, to kompleksy, a może daj Boże poczucie winy.

  OdpowiedzUsuń
 12. CIAGLE SLYSZE ZE MAMY BYC WDZIECZNI ZA PRZYDZIELANIE UCHODZCOW I PAPIERZ MOWI MAMY ICH PRZYJAC A KTO ZAPYTAL UCHODZCOW ZE JAK JECHALI NA ZAPROSZENIE MERKEL Z NADZIEJA NA LEPSZE ZYCIE TO DO NIEMIEC MERKEL POTWOR DLA EUROPY CO ICH ZAPROSILA FALSZYWE WREDNE BABSKO TERAZ JAK NIEPOTRZEBNY SMIEC CHCE ICH INNYM POWYZUCAC NIE PYTAJAC CZY ICH CHCA A CO NAJWAZNIEJSZE CZY ONI CHCA TO LUDZIE A NIE SMIECI PAPIERZ KRYTYKUJE TYCH CO MOWIA ZE NIE CHCA ICH BRAC NIECH SKRYTYKUJE OSZUSTA CO ICH POZAPRASZAL A TERAZ JAK SMIECI A NIE LUDZI TRAKTUJE TO NIE BYDLO ZEBY MU ZASILEK DAC I KONTROLOWAC JAK CHCECIE ABY NIE BYLI LENIWI I PRACOWALI CO TO BYDLO DAJ ZRYC I MA SIE SLUCHAC I SLUZYC MERKEL

  OdpowiedzUsuń
 13. NIE JESTEM ANI ZA TUSTKIEM ANI ZA TYM JAK NIEKTÓRZY MÓWIĄ PREZYDENTEM ANDRZEJEM DUDĄ NARAZIE JESZCZE NIE DOSZEDŁEM DO KOŃCA KIM NAPRAWDĘ JEST DONALD TUSK ALE Z ZEBRANYCH WIADOMOŚCIACH DOTYCHCZAS TO OM MI ŚMIERDZI GNIDĄ ŻYDOWSKĄ ALE JESZCZE NIE NA 100%. A CO DO PREZYDENTA A. DUDY TO JEST HIENA ŻYDOWSKA O IMIENIU I NAZWISKU AARON FEIGENBAUM WNUK ZBRODNIARZA UPA WEL MYCHOJŁÓ.https://youtu.be/uHGj2LWIln4 TEN LINK WSZYSTKO WYJAŚNI KTO RZĄDZI I KTO CHCE RZĄDZIĆ NASZĄ POLSKĄ, CAŁY CZAS ANONIMOWY

  OdpowiedzUsuń
 14. Oj, panie Anonimowy, jeżeli takich jak pan jest wielu, to jeszcze długo ta nasza Polska będzie zaściankiem Europy. Wstyd!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz