Ryszard Petru złapany na kłamstwie! Ten człowiek zrobi wszystko, żeby zbić kapitał polityczny


Każdy chciał zakończony już szczyt NATO w Warszawie wykorzystać na swoją korzyść, również lider Nowoczesnej Ryszard Petru, który w sobotę rano zorganizował specjalne śniadanie dla premierów oraz ministrów spraw zagranicznych i ministrów obrony z sojuszniczych dla Nowoczesnej partii europejskich skupionych w ALDE.Trzeba powiedzieć, że Rysiek jest ambitny i ma polot.

- Miałem wrażenie, że wszyscy są naprawdę zadowoleni z tego szczytu - powiedział Ryszard Petru, po śniadaniu.

Dodał, że zagraniczni politycy byli zadowoleni z organizacji szczytu i tu chwała mu za szczerość. Jednak Petru nie byłoby sobą, gdyby nie wstawił do wywiadu jakiejś manipulacji!

Otóż lider Nowoczesnej powiedział, że Polacy są wielkimi eurosceptykami, co jest wyjątkowym kłamstwem!

- Dzisiaj już Polska jest mniej wzorem do naśladowania. Padały pytania, dlaczego Polska stała się taka eurosceptyczna, co się dzieje w Polsce. Wypowiedź prezydenta Obamy jednak nie przeszła bez echa - powiedział Petru.Szanowny panie Ryszardzie! Otóż Polska w towarzystwie Węgier jest na samym końcu państw najbardziej eurosceptycznych!

Bardziej od Polaków eurosceptykami są Francuzi, Brytyjczycy, a nawet Niemcy. Więc jak można wciskać takie farmazony?

A tu mamy mały przykład Jak wynika z sondażu IPSOS przeprowadzonego dla serwisu Oko.press, 77 proc. Polaków nie chce, by nasz kraj opuścił Unię Europejską.Komentarze

 1. NIE WIEM CO BARDZIEJ PODZIWIAC U TEGO OSOBNIKA (TO SLOWO AKURAT MI PASUJE TUTAJ NAJBARDZEJ ), CZY POZIOM GLUPOTY, CZY AROGANCJI, CZY ODWAGI...TAK, TAK - ODWAGI, BO TRZEBA BYC ODWAZNYM, ABY PUBLICZNIE, BEZ ZENADY WYGADYWAC ROZNE BZDETY I CHWALIC SIE POZIOMEM WIEDZY (RACZEJ ''NIEWIEDZY'' )...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oglądałem wczoraj nowego Tarzana i nachodzi mnie myśl, ze on nawet od małpy nie może pochodzić...

   Usuń
 2. facebook.com/Memy-o-Petru-500951513412526

  OdpowiedzUsuń
 3. facebook.com/Memy-o-Petru-500951513412526

  OdpowiedzUsuń
 4. Swag Bucks is an high paying get-paid-to website.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz