Potężne samozaoranie Faktów TVN! Chcieli Obamą uderzyć w PiS i Dudę, ale nie wyszło!


Bardzo rzadko mamy okazję oglądać Fakty TVN, bo w naszej ocenie są za bardzo stronnicze, często kłamliwe, manipulują faktami i starają się pokazać zawsze polską prawicę w świetle negatywnym. Takie są nasze odczucia.


I gdy oglądaliśmy ich „wiadomości” w sobotę, tuż po zakończonym szczycie NATO w Warszawie, okazało się, że mamy rację...

Otóż było tak. Fakty chciały uderzyć w PiS, prezydenta Dudę i polską demokrację. Wspomniano o konflikcie wokół TK i słowach Obamy (co zrobiono również w piątek), oraz dużo czasu w serwisie poświęcono wystawie o historii NATO w Polsce, gdzie PiS miało powycinać prof. Geremka, Kwaśniewskiego, Wałęsę i innych.

Ale potem, gdy zaprezentowali ten fatalny obraz Polski w której nie ma demokracji, puszczono materiał z USA, gdzie w mieście Dallas doszło do masakry i zabicie pięciu policjantów.Fakty powołały się tutaj na gazetę New York Post i jej okładkę z „miejską wojną”. W materiale mówiono również wiele o niepokojach w USA, ciągłych strzelaniach i atakach.Mamy rozumieć, że właśnie takie USA pod przywódcą Obamy to wzór demokracji? A to podziękujemy, wolimy naszą Polskę i konflikcik o Trybunał Konstytucyjny.Komentarze

 1. sama prawda ....żal mi już tego ubeckiego TVN idą na dno razem ze Schetyną

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale za to Tvp zawsze mówi prawde :)

   Usuń
  2. Likwiduję KOD-UB i TK!

   http://www.petycjeonline.com/unia_wyszehradzka

   Usuń
 2. Hahahah, co za idioci.

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja nie żałuję TVNu. dla mnie już mogą zwinąć manele i wypieprzać z Polski.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oglądam tvn kiedy chcę się pośmiać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tez i dla Ojca prostuje informacje :))

   Usuń
 5. Ostatnio jedna znajoma żaliła sie ze musi wyjechać z polski bo jest złu rzad... Powiedziałam
  Jej ze ja wyjechałam
  Za
  Chlebem 12 lat temu... Ona na to W wcześniej niw musiała!!!
  Zapytałam
  Sie jej grzecznie/ "czy to znaczy ze PIS uciął ci twoja SBecka emeryturę!" Lol

  OdpowiedzUsuń
 6. Artykuł od idiotów dla idiotów. To tak, jakby powiedzieć, że w Polsce nie ma demokracji, ponieważ, mają miejsce bójki uliczne. Lepiej żeby TVN manipulował wiadomościami, jak TVPiS. Lepiej całkowicie przekręcić słowa prezydenta Stanów Zjednoczonych. Żelazna logika.. Polski narodzie, dokąd zmierzasz. Gorzej jak za PRL, a niedługo będziemy mogli przybić piątkę z Kim Dzong Unem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Problem w tym, że ten artykuł porównuje dwie rożne sprawy. Jak wiadomo w USA też trwa spór o sędziego Sądu Najwyższego (takie amerykańskie TK), z tym że pomimo sporu Sąd Najwyższy funkcjonuje normalnie czyli ogłasza wyroki, których nikt nie podważa, których nikt nie uznaje za OPINIĘ KOLESI.

  Drugą sprawą jest narastająca przemoc związana z powszechnym dostępem do broni i utratą kontroli nad tym rynkiem przez instytucje, które ograniczyłyby dostęp dla skazańców czy ludzi z problemami psychicznymi. Oczywiście są stany gdzie broń jest potrzebna by nie zjadł Cię aligator. Jednak w Polsce nie słychać by codziennie dochodziło do morderstw, wielkich rozbojów czy napadów. Oczywiście może się na nas zaczaić ktoś z nożem, ale lepiej by miał nóż niż broń palną, której i tak nie będzie wolno nosić na ulicy. A nawet jeśli to nie zdążę jej wyjąć z kabury jeśli napastnik będzie już swoją miał wycelowaną we mnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak zdążysz i ci sie uda przeżyć? Osobiście nie potrzebuje chodzić z bronią ale nie musze być zaraz na nie i jak wiadomo idiota nie bedą dawali to nikt nie bedzie strzelał z legalnej broni jak bedzie chcial kogoś nie legalnie zastrzelić a świat przestępczy i tak radzi sobie bardzo dobrze bez żadnych pozwoleń 😀😀😀

   Usuń

Prześlij komentarz