Piękne! Rokita obala i masakruje teorie Justyny Pochanke na żywo w TVN!


Były polityk Platformy Obywatelskiej Jan Maria Rokita, może nie jest człowiekiem do końca z naszej bajki, ale czasami potrafi zaskoczyć, co uczynił na antenie TVN24, gdy nieco „ochłodził” zapędy podekscytowanej wizytą i słowami Obamy, prowadzącej z nim rozmowę Justyny Pochanke.Wstydziłam się słuchając, że prezydent USA, stojąc u boku gospodarcza, zwraca uwagą na fundamenty, na których cały czas – wydawało mi się – ten kraj stoi. Chociaż może chwilami się chwieje – mówiła Justyna Pochanke w „Faktach po faktach” TVN24, dodając, że „trochę, jakby stał na Białorusi”.

Jan Rokita odpowiedział konkretnie:

To trochę przesada ze strony pani redaktor. Jest spór o TK, ciągle nierozwiązany i w związku z tym politycy zachodni chcieliby, żeby polskie władze bardziej aktywnie przyczyniły się do jego rozwiązania i będę w związku z tym naciskać – mówił Rokita.I dodał:

Obama również to robił, ale nie sądzę, aby to miało jakiekolwiek istotne znaczenie dla polityki międzynarodowej, a już na pewno nie ma powodu, aby to wywołało jakieś poczucie narodowego wstydu. Dlaczego miałbym się wstydzić z tego powodu, że pomiędzy Kaczyńskim a Obamą jest różnica zdań na temat tego, jak powinien być urządzony polski TK?

A tu jeśli chcecie to zobaczyć :) Warto

Komentarze

 1. Pochanke ty czerwone komuchowskie nasienie jak ciężko przechodzą ci słowa przez twoje ohydne usta Polska, lepiej dla ciebie wypowiadać ten kraj, tfuuuuu.

  OdpowiedzUsuń
 2. ale wstyd że dziennikarka nie czuje jak bardzo uległa indoktrynacji i brakuje jej obiektywizmu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w tvnie obiektywizm? :P

   Usuń
  2. w jakich mediach masz obiektywizm ? nasze TVP pewnie i TRWAM ?

   Usuń
  3. tak, w TRWAM jest obiektywizm - ba, można nawet dzwonić i zadawać pytania. Nie raz była jazda po PISIE jak i PO

   Usuń
  4. Polak róznica miedzy tvn a tvp jest taka że jedni i drudzy wybiórczo przedstawiaja rzeczywistość ale z różnica taką, iż ci pierwsi zaprzedali dusze obcym interesom i ideologii multi-kulti a ci drudzy bronia interesów Polski, polskiej racji stanu Mówi ci to coś?

   Usuń
 3. To prawda wstyd mi za takich ludzi ktorzy podsycaja ten glupi i nudny juz temat trybunału ... Nic tylko "Trybunał" , "KOD", i " wolność demokracji " jprdl żygać mi sie tym juz chce , jak to sie mówi "psy szczekają karawana jedzie dalej "

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Generalnie się z Tobą zgadzam, ale słowo "rzygać" piszemy przez rz, a nie ż. pozdrawiam bez złośliwości.

   Usuń
  2. W sporze o trybunał widzę tą samą zawziętość, co w tragedii smoleńskiej. Jeden i drugi spór jest nudny zarazem obrzydliwy. Takich sporów o mniejszym lub większym znaczeniu przybywa, bo to cel awanturników spod znaku PiS. Brak merytorycznej dyskusji na te tematy jest oczywisty, inaczej być nie może tam gdzie ścierają się kłamstwo z racjonalną myślą. Nie doceniałem minionych rządów, którego celem było uspokojenie i podarowanie odrobinę kultury zmęczonym PiSowskim jazgotem.
   Na początku transformacji wydawało się oczywiste, że ludzie odpowiadający za nasz kraj muszą być dobrze wynagradzani. Tak nie było. Wspomnieć można wypowiedź wicepremier Bieńkowskiej, która wyśmiała niską płace ministra. Jazgot PiSu wzburzył skutecznie ludzi, także tych, co nie zawsze bywają uczciwi. Pokusy dla ludzi władzy są ogromne, przyzwoita płaca jest szansą na samoograniczenie tych pokus. To muszą zrozumieć biedni wyborcy.

   Usuń
 4. Pochanke tak Cię lubiłem onegdaj... teraz jednak czuję tylko wstyd :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. onegdaj = przedwczoraj :) to tak dla informacji

   Usuń
  2. Onegdaj znaczyło 'przedwczoraj' i w tym znaczeniu jest przestarzałe. Dziś na ogół jest używane w znaczeniu 'swego czasu, ongiś'.

   Usuń
 5. Pochanke tak Cię lubiłem onegdaj... teraz jednak czuję tylko wstyd :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Masakra ...ten kto uważa że media są apolityczne i obiektywne pewnie przez 8 ostatnich lat siedział na jakiejś bezludnej wyspie :) Nigdy tak nie było i nigdy tak nie będzie i za podsycanie ognia że Po to dobry wujek,a PiS to samo zło powinien dostać jakąś grzywnę. Stalin też był dobrym wujkiem, przy którym Hitler wyglądał na przedszkolaka :) media zawsze należeć będą do władzy czy się to komu podoba czy nie i koniec tematu. Przynajmniej teraz nasza władza nie gazuje kibiców jak super PO (akcja widelec) I jakoś KOD nie dostaje wpierdol jak se maszeruje broniąc koryta od policji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PiS to takie samo zło jak PO,SLD,KODy i inne - nie ma tam praktycznie żadnej różnicy. Dzielić i wydawać nie swoje pieniądze zawsze pierwsi.

   Usuń
  2. Bzdura! Lepiej zobacz ile afer było za rządów PO-PSL, łącznie z prywatyzacją tego co państwowe. Do tego porównaj co zrobił dla nas poprzedni rząd, a co zrobił przez tak krótki czas ten rząd. Bo ewidentnie widzę kolosalną różnicę. Nie mówię, że PiS jest idealny, bo nikt nie jest. Niemniej jednak to najlepszy rząd od czasów komuny, więc porównywanie go do reszty złodziei jest kompletnym brakiem wiedzy lub szczytem ignorancji, albo nawet celowym zamiarem.

   Usuń
 7. Wstyd mi to tylko za takich Polaków ja pani. Suka

  OdpowiedzUsuń
 8. to ciekawe, że za zachowanie rodziców nie jest tej Pani wstyd, a za Polskę się wstydzi. Szanowna Pani, proszę lepiej rodzicami się zająć, żeby nie atakowali biednych dzieci grających w piłkę.

  OdpowiedzUsuń
 9. jakoś pani Pohanke nie wstydzi się ze Husejn Barak Obama taka wiele gadający o wartościach Demokratycznych niema żadnego problemu z amerykańską ustawa Patriot Act która pozwalającą więzić i torturować każdego tylko na podstawie podejrzenia o terroryzm do tego więzić bez sadu na czas nie określony - czy to przypadkiem nie sa tzw"standardy białoruskie" ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Obejrzyjcie najpierw CAŁY program :)))))

  OdpowiedzUsuń
 11. Widzę że wielu tu zawstydzonych ludzi, a czy to prawdziwy wstyd czy może fałsz?

  OdpowiedzUsuń
 12. Wszystkie antypolskie ku*wy i wszystkim, który ten kraj tak bardzo nie odpowiada ja się pytam DLACZEGO JESZCZE SIĘ NIE SPAKOWALI I NIE WYPIERDA**JĄ ZA GRANICE, nie wiem może Niemcy lub Francja, w końcu oni sami też nie widza problemu w multi kulti tak, że są to dla nich odpowiednie miejsca.

  OdpowiedzUsuń
 13. Przestałam tą stacje TVN-WSI oglądąć...za pieniądze z FOOZ które dał im Żemek,opluwają Polaków i interesu banksterów i korporacji ,pilnują

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz