Petru kolejny raz pokazał jakim jest tytanem intelektu! Zobaczcie co powiedział o „aferze SKOK”


Opozycja (PO i Nowoczesna) od tygodni odgrzewa stary kotlet, jakim jest afera SKOK, dokładnie robi to odkąd wiadomo, że będzie działać sejmowa komisja śledcza wyjaśniająca aferę Amber Gold.


Afera dotycząca działalności SKOK-ów wybuchła w czasie kampanii wyborczej, przed wyborami prezydenckimi. Miała być czymś, co pomoże wygrać Bronisławowi Komorowskiemu, a zatopi kandydata PiS Andrzeja Dudę, bowiem jak powszechnie wiadomo SKOK-i kojarzone są z PiS, z powodu byłego już szefa kas, senatora PiS Grzegorza Biereckiego.

Problem w tym, że największy (przekręt?) na aferze zrobiły osoba z oddziału SKOK Wołomin, a które bardzo ładnie na zdjęciach wychodziły z … Bronisławem Komorowskim.

No ale skoro jest afera, to trzeba ją odgrzewać i tak kolejny raz zrobił Ryszard Petru.

Lider Nowoczesnej gościł na antenie Radia TOK FM, gdzie pytany był o aferę. I tu uwaga – znów błysnął.W trakcie rozmowy padł wątek żądań polityków Platformy, którzy chcieli, by komisję śledczą ws. Amber Gold połączyć ze sprawą SKOK. Petru wypalił:

Myśmy złożyli wniosek o powołanie oddzielnej komisji ds. afery SKOK, która jest znacznie większa niż Amber Gold, tylko jeszcze nie wybuchła! – mówił zadowolony z siebie...

Doprawdy Ryszard Petru, to nasz polski Napoleon...Komentarze