Opozycja chce ciągle podpalać Polskę! Oto dowód, że w ustawie o TK oszukują kolejny raz!


W czwartek Sejm przyjął po bardzo burzliwym głosowaniu, poprzedzonym debatą publiczną, kolejną ustawę o Trybunale Konstytucyjnym. Kolejny raz kłamano, że PiS nie słucha obywateli itd...
Tak kłamano, bowiem posłowie Nowoczesnej, zarzucali partii rządzącej, że ta nie słucha głosu obywateli i odrzuca projekt złożony przez KOD, kiedy to właśnie najpierw Nowoczesna głosowała za jego odrzuceniem, a następnie sam KOD wycofał projekt, stąd należało rozpocząć całość prac nad nową ustawą.

Ale to nie jedyna hucpa w wykonaniu opozycji. Otóż zarówno PO jaki i Nowoczesna odrzucają ustawę, która zakłada opublikowanie dotychczas nieopublikowanych wyroków Trybunału Konstytucyjnego.

Więc o co wam do jasnej cholery chodzi? Jakiej wy ustawy chcecie? Co ma w niej się znaleźć?

A jakie opozycja ma argumenty? Prócz PSL, które jeszcze jakoś sili się na wskazanie co im się nie podoba i Kukiz'15, które chce rozwiązania sporu, zarówno PO i Nowoczesna, z mównicy sejmowej, argumentują w swoim stylu: PiS niszczy Polskę, demokrację i Trybunał Konstytucyjny.
PiS rządzi jak rządzi. Ale to PO i Nowoczesna odpowiadają za ciągłą destabilizacje państwa. Nie potrafią prowadzić normalnego sporu politycznego, więc doprowadzają do permanentnego chaosu, bo myślą, że poprawi im to notowania.

A tu figa z makiem :)
Komentarze