On tak na poważnie! Petru twierdzi, że zamach w Nicei to wina Brexitu!


Każdego dnia Ryszard Petru udowadnia nam, że jest kopalnią, która ma w sobie niekończące się złoża pomysłowości, stwierdzeń i teorii, które muszą do reszty skompromitować jego orz całą partię Nowoczesna.


Doszło do tragicznego w skutkach zamachu terrorystycznego w Nicei. Oczywiście pojawiają się w mediach różne komentarze dotyczące ataku dżihadysty.

Ale teoria wygłoszona przez lidera Nowoczesnej przechodzi wszelkie pojęcie. Ryszard Petru na antenie TVP Info komentował wydarzenia z Francji:

Pomyślałem sobie o tym całym wychodzeniu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, w kontekście tego co się dzieje, naprawdę nie było potrzebne. Europa musi bardzo ściśle współpracować… to pokazuje, że kilka dni po EURO… – mówił Petru, kiedy dziennikarka Małgorzata Steckiewicz weszła mu w słowo i stwierdziła, że Francja pozostaje w UE, a jednak kolejny raz w tym kraju doszło do zamachu.

A Petru odpowiedział:Tak ale w ostatnie dni europejscy przywódcy nie zajmowali się terroryzmem tylko wychodzeniem Wielkiej Brytanii z Unii – odpowiedział Petru.

Czyli co? Zamach to wina Brexitu!Brawa panie Ryszardzie, wielkie brawa!


----

Komentarze

  1. Nie zdziwiłbym się gdyby Petru oznajmił że za zamach w Nicei odpowiada Kaczyński i PiS.

    OdpowiedzUsuń
  2. Drugi kosmita po Hermaszewskim ale ten stapa twardo po ziemi ten buja w chmurach. Ile Danuta Petru zjadla sniegu by takiego balwana ulepic. Czekam na podpowiedz

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz