Odlot! Michnikowska „Wyborcza” ubolewa, że przez 500+ upadają firmy pożyczkowe!


Czegoś takiego w mediach chyba nikt się nie spodziewał... A może po Gazecie Wyborczej można się spodziewać wszystkiego, odkąd dziennik stał się oficjalnym mediów Komitetu Obrony Demokracji?


I tak mamy do czynienia z nową odsłoną propagandy serwowanej przez „GW”. Ano dziennikarze z Czerskiej, przypuścili kolejny atak na program „500+”.

Tym razem „obrońcy demokracji” bronią firm pożyczkowych!

Ograniczenie kosztów pożyczek czy minimalny kapitał zakładowy na poziomie 200 tys. zł - to zmiany prawne, z którymi od kilku miesięcy musi sobie radzić branża pożyczkowa. Ponad 40 proc. firm sygnalizuje, że ich sytuacja finansowa uległa pogorszeniu – czytamy w serwisie gazeta.pl.„Wyborcza” wylicza zmiany, które sprawiły, że zakończyło się El Dorado dla firm pożyczkowych. Jednak to nie regulacje prawne mogą okazać się gwoździem do trumny spółek, tylko według portalu program 500+.

Dodatkowo dziennikarze na portalu martwią się, że pod lupę została wzięta działalność firm pożyczkowych.

Straszne...

Bo lepiej jest gdy Polacy się zadłużają prawda?Komentarze

 1. kto zajmuje się lichwą odpowiedzcie sobie a będziecie wiedzieli dlaczego tak płaczą

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety,nie tylko Żydzi.Jedną z największych instytucji tego typu prowadzi prosty górnik za otrzymaną odprawę.GW po prostu informuje o załamaniu rynku pożyczkowego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie rób sobie jaj :-D Górnik za odprawę????. Odleciałeś jak Michnik. Może prezes spółki? Górnik za odprawę buhahahahaha!!!!!!

   Usuń
 3. Niestety,nie tylko Żydzi.Jedną z największych instytucji tego typu prowadzi prosty górnik za otrzymaną odprawę.GW po prostu informuje o załamaniu rynku pożyczkowego.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz