Nokaut Macierewicza! Znałem Luśnię, znałem też człowieka o pseudonimie „Bolek” i „Znak”


Ależ torpedę wypuścił szef MON Antoni Macierewicz. Minister na antenie TVP Info komentował wniosek PO dotyczący jego odwołania z funkcji, za znajomość z Robertem Luśnią. Polityk ocenił, że dzisiaj nie „obroniono ministra”, tylko „opozycja się skompromitowała”.Na pytanie prowadzącego Krzysztofa Ziemca dotyczące treść artykułu w GW, który stał się podstawą do złożenia wniosku o wotum zaufania wobec niego przez polityków PO, Macierewicz odpowiedział:

Ja znałem nie tylko Roberta Luśnię, ale znałem i witałem się nie raz z człowiekiem o pseudonimie Bolek, i Michała Boniego , który był ministrem, jest eurodeputowanym PO.

I dodał:

Ten artykuł nie był nawet kłamliwy , on był śmieszny. Z rzeczy zupełnie nieistotnych próbował stworzyć pseudozarzuty(...) Zobaczmy jak Platforma fetuje człowieka o pseudonimie Bolek, jak codziennie składa mu hołdy — podkreślił.
Szef MON przypomniał, że Robert Luśnia, natychmiast gdy wyszła na jaw jego przeszłość - został usunięty z jego partii i otoczenia .

Oglądamy:
Komentarze

 1. Brawo Panie Macierewicz-tak trzymać.Kulturalnie i boleśnie .

  OdpowiedzUsuń
 2. Opozycja w Polsce, to nie jest opozycja, tylko stado baranów (.N z Petru) i totalnych klaunów (PO ze Schetyną). Najgorsze jest to, że oni mają w dupie Polskę i nas, Polaków. Ich prawdziwą ojczyzną są Niemcy i UE.

  OdpowiedzUsuń
 3. A pieniądze przekazane na,"reklamę" dla firmy Macierewicza były prawdziwe, tak jak zbiórka ba stocznie u Rydzyka... Problem naszej władzy jest jeden, kiedy ktokolwiek z poza klanu robi źle jest zdrajca, przestepca itp. Kiedy z klanu ktoś robi źle, to ten co był na tyle bezczelniy by znaleźć jest zdrajca, przestepca itp. W zasadzie u Stalina też tak było

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pośredniczka?
   W jakich nominałach (numery seryjne zapisała?)?
   Używane czy wprost z PWPW?

   Usuń
 4. W 1992 jako Minister Spraw Wewnętrznych tak żeś lustrował ,że teraz wychodzi. Trzeba było zrobić porządną lustrację a nie farsę. Dlaczego żeś pan wtedy ujawnił tylko byłych współpracowników SB to jest zagadka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wioletko ty się zapisz najpierw do przedszkola.

  OdpowiedzUsuń
 6. @martynak44 Fejsbukowki o czym Ty w ogóle piszesz? O rządzie Jana Olszewskiego? To zapewne wiesz, że lustracja, to było coś co spowodowało u wszystkich taki strach, że postanowili rząd odwołać... Obejrzyj sobie film "Nocna zmiana" i przestań gwiazdorzyć...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz