Magdalena Ogórek kompromituje Komorowskiego i jego brak wiedzy historycznej!


Jak wszyscy doskonale pamiętamy, były prezydent Bronisław Komorowski mimo deklarowanego wykształcenia historycznego, wiedzą historyczną za bardzo nie grzeszył, a jeśli dodamy do tego wtopy i gafy to mamy całokształt prezydentury Komorowskiego.Weźmy dla przykładu słynne słowa o Żołnierzach Wyklętych:

- Pamiętamy i mamy w zasadzie jasny plan działania związanego z potrzebą, w narodowym wymiarze, pamięci o ofiarach czasów stalinowskich, o ofiarach, które były ofiarami właśnie tych ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH  - mówił w 2015 roku Komorowski.

Jak widać historyk pełną parą. Warto przypomnieć, że Komorowski raz przyznał się, że pracę magisterską napisał w 2 tygodnie:

- Napisałem świetny pierwszy rozdział - mówił, ale ponieważ dotarła do niego informacja, że może być ze studiów relegowany, wówczas podjął decyzję, by pisanie pracy znacząco przyspieszyć.

- Efekt był taki, że w 11 dni powstała praca magisterska. Ja pisałem rękopis, żona przepisywała go, by był bardziej zrozumiały, zaś teść przepisywał go na maszynie do pisania - opowiadał polityk. - To był okres szczególny - zaznaczył.
I jak widać po jego prezydenturze, brak wiedzy historycznej porażał!

Oto jak pięknie podsumowała go w niedzielę w programie „Bez Retuszu” dr Magdalena Ogórek:Komentarze

 1. OGÓREK KOMUNA JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁA A TY NADAL W TYM TKWISZ PODLIZUJĄC SIĘ KLAMZCYŃSKIEMU

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyłącz capsa,nie musisz wrzeszczeć obywatelku elku....:/

   Usuń
  2. idiota odezwał się, idź do swojego KODu i tam wylewaj żale.

   Usuń
  3. Powiedziała całą prawdę. Poziom wiedzy Komora jak i większości KODziarzy (pewnie twój też)jest zerowy.Wystarczy popatrzeć na Petru i jego przydupaski. Debilizm

   Usuń
  4. a co ma Komuna do Ogórek, wiesz chociaż co było 1410 , a może 1683 ?, lub 996 albo chociaż 1000 roku, nie wspominając o 1610 1812 itp. Poszukaj w Necie , ja szukałem w książkach kompów nie było.

   Usuń
  5. Nie kto co mówi, tylko co kto mówi. WŁĄCZ MYŚLENIE.

   Usuń
 2. OBYWATEL EL ???? raczej Towarzysz EL ! spadaj do KODU

  OdpowiedzUsuń
 3. wypad szKODniku na marsz pedałów i alimenciarzy pajacu

  OdpowiedzUsuń
 4. Kowalski ma więcej w głowie niż Komorowski

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz