KOD zgromadził na swoich kontach miliony! Skąd organizacja Kijowskiego ma tyle pieniędzy?


Jak się człowiek przygląda na finanse, które oficjalnie przedstawia na swoich stronach Komitet Obrony Demokracji, to można powiedzieć tylko jedno, jak słynny „Siara” w Killerze: mają rozmach sku....W czerwcu na stronie internetowej KOD pojawiło się nowe sprawozdanie finansowe. Okazało się, że na koniec maja, na koncie KOD znajdowało się 1 206 760, 43 zł.

Warto zaznaczyć, że pod koniec kwietnie kwota na koncie była mniejsza o 200 tys. złotych.

Niemal 200 tys. złotych wpłynęło z internetowej zbiórki, którą prowadzi KOD. Kolejne 691 tys. pochodzi ze „zbiórki”, czyli tyle udało się zgromadzić w puszkach, które działacze KOD podstawiają pod nos protestującym sympatykom komitetu.

Skąd ludzie wpłacają najwięcej na KOD?

Ano z Mazowsza. To właśnie z woj. mazowieckiego pochodzi 2/3 wpłat ze zbiórki, czyli ponad 403 311,06 złotych.
Większość osób wpłacająca pieniądze na KOD woli nie upubliczniać swoich danych.

Czego się wstydzą? A może warto, żeby służby sprawdziły czy sprawozdania finansowe organizacji kierowanej przez Kijowskiego są prawidłowe?

My na tym blogu już wiele razy wskazywaliśmy, że dziwnym jest, gdy po każdym marszu Matusz Kijowski mówił, że do puszek udało się zebrać 180 tys. złotych. Nie ważne czy szło 10 tys. sympatyków KOD, czy 50 tys.

Ale jak widać, służby nie wiedzą w tym nic dziwnego...Komentarze

  1. Bardzo dobrze.Odpowiednie służby powinni zająć ten majątek panu Kijowskiemu.Z tytułu niezapłaconych alimentów na swoich potomków.A resztę przeznaczyć na jakieś szczytne cele...

    OdpowiedzUsuń
  2. Pan Soros przede wszystkim

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz