Kamil Grosicki chce uciekać z Francji! „Terroryści we Francji nie dają nam żyć”


O tym jak bezpiecznie jest we Francji, mogliśmy się przekonać w ciągu ostatnich kilku tygodni, gdy na terenie tego pięknego kraju doszło do kilku zamachów terrorystycznych, a tak naprawdę nie wiemy nawet ile zostało zatrzymanych przez miejscowe służby.


We francuskich klubach piłkarskich występuje kilku polskich zawodników, a wśród nich jest reprezentant Polski Kamil Grosicki grający w Rennes.

Popularny grosik w rozmowie z dziennikiem „Super Express” przekonuje, że czas po mistrzostwach europy, to najlepsza okazja, żeby mógł zmienić klub, a jego marzeniem od zawsze była gra na Wyspach Brytyjskich.

Jednak nie tylko ambicje sportowe wpływają na decyzję sportowca. Jak mówi, chce również dbać o bezpieczeństwo swojej rodziny. W czasie zamachu w Nicei Grosicki był z rodziną niedaleko:Byłem z całą rodziną w oddalonym tylko o 30 km Monako. To przykre, że akty terroru we Francji zdarzają się tak często i Francuzi nie mogą sobie z tym poradzić. Mieszkając tu, nie można uciec myślami od tego, co się dzieje. Nie jest to komfortowa sytuacja dla mnie i całej rodziny – mówi pomocnik.

Nic dodać nic ująć. Nikt nie jest ślepy i każdy widzi co się dzieje na terenie Francji.

Zdaje się, że tylko tamtejszy rząd, lewicowe media i lewicowi działacze są ciągle ślepi...
6 komentarzy:

 1. są ślepi... bo okopali się w swoich brukselskich "bunkrach" ze stadami ochroniarzy i pancernymi limuzynami

  OdpowiedzUsuń
 2. A niby co, twoim zdaniem, mieliby zrobic? Przecież ci zamachowcy, to nie uchodźcy tylko w większości ludzie urodzeni w Europie, więc jak to sobie wyobrażasz? Co innego mogą zrobić, niż w latach 70-tych robili Niemcy po zamachach Baader-Meinhof czy RAF, albo Włosi ze swoją mafią czy, w przeszłości, Czerwonymi Brygadami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oni wiedzą co robić. Biorą więcej imigrantów.

   Usuń
  2. To są dzieci tych co pomagali Francuskim kolonizatorom okupować swych Afrykańskich braci. A jak Afrykanie zrobili powstanie. To tych pachołków Francuzi musieli wziąść do Francji a ci młodzi zamiast atakować swoją Afrykę jak ich trenowali Francuzi to obrócili się przeciwko im...

   Usuń
  3. To są dzieci tych co pomagali Francuskim kolonizatorom okupować swych Afrykańskich braci. A jak Afrykanie zrobili powstanie. To tych pachołków Francuzi musieli wziąść do Francji a ci młodzi zamiast atakować swoją Afrykę jak ich trenowali Francuzi to obrócili się przeciwko im...

   Usuń
  4. Delegalizacja islamu rozwiąże wszelkie problemy...

   Usuń