Kamil Grosicki chce uciekać z Francji! „Terroryści we Francji nie dają nam żyć”


O tym jak bezpiecznie jest we Francji, mogliśmy się przekonać w ciągu ostatnich kilku tygodni, gdy na terenie tego pięknego kraju doszło do kilku zamachów terrorystycznych, a tak naprawdę nie wiemy nawet ile zostało zatrzymanych przez miejscowe służby.


We francuskich klubach piłkarskich występuje kilku polskich zawodników, a wśród nich jest reprezentant Polski Kamil Grosicki grający w Rennes.

Popularny grosik w rozmowie z dziennikiem „Super Express” przekonuje, że czas po mistrzostwach europy, to najlepsza okazja, żeby mógł zmienić klub, a jego marzeniem od zawsze była gra na Wyspach Brytyjskich.

Jednak nie tylko ambicje sportowe wpływają na decyzję sportowca. Jak mówi, chce również dbać o bezpieczeństwo swojej rodziny. W czasie zamachu w Nicei Grosicki był z rodziną niedaleko:Byłem z całą rodziną w oddalonym tylko o 30 km Monako. To przykre, że akty terroru we Francji zdarzają się tak często i Francuzi nie mogą sobie z tym poradzić. Mieszkając tu, nie można uciec myślami od tego, co się dzieje. Nie jest to komfortowa sytuacja dla mnie i całej rodziny – mówi pomocnik.

Nic dodać nic ująć. Nikt nie jest ślepy i każdy widzi co się dzieje na terenie Francji.

Zdaje się, że tylko tamtejszy rząd, lewicowe media i lewicowi działacze są ciągle ślepi...
Komentarze

 1. są ślepi... bo okopali się w swoich brukselskich "bunkrach" ze stadami ochroniarzy i pancernymi limuzynami

  OdpowiedzUsuń
 2. A niby co, twoim zdaniem, mieliby zrobic? Przecież ci zamachowcy, to nie uchodźcy tylko w większości ludzie urodzeni w Europie, więc jak to sobie wyobrażasz? Co innego mogą zrobić, niż w latach 70-tych robili Niemcy po zamachach Baader-Meinhof czy RAF, albo Włosi ze swoją mafią czy, w przeszłości, Czerwonymi Brygadami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oni wiedzą co robić. Biorą więcej imigrantów.

   Usuń
  2. To są dzieci tych co pomagali Francuskim kolonizatorom okupować swych Afrykańskich braci. A jak Afrykanie zrobili powstanie. To tych pachołków Francuzi musieli wziąść do Francji a ci młodzi zamiast atakować swoją Afrykę jak ich trenowali Francuzi to obrócili się przeciwko im...

   Usuń
  3. To są dzieci tych co pomagali Francuskim kolonizatorom okupować swych Afrykańskich braci. A jak Afrykanie zrobili powstanie. To tych pachołków Francuzi musieli wziąść do Francji a ci młodzi zamiast atakować swoją Afrykę jak ich trenowali Francuzi to obrócili się przeciwko im...

   Usuń
  4. Delegalizacja islamu rozwiąże wszelkie problemy...

   Usuń
 3. 30km to jest daleko nie prawda ze bardzo blisko

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz