Gasiuk-Pihowicz kolejny raz udowodniła, że jest na bakier z logiką!


Warto w kontekście odbywającego się w Polsce szczytu NATO, przypomnieć pewną ciekawą i kompromitującą wpadkę rzeczniczki Nowoczesnej Kamili Gasiuk-Pihowicz, która jakiś czas temu, w programie „Kawa na ławę” powiedziała, że prezydent USA Barack Obama nie będzie chciał przyjechać do kraju w którym nie działa Trybunał Konstytucyjny...


I co pani poseł?Jest Obama w Polsce? No dobra, niech będzie, że wspomniał o kwestii TK, ale jest i partnersko rozmawia z prezydentem RP Andrzejem Dudą!
Komentarze

  1. Czy możecie chociaż jeden dzień nie POkazywać tego POjebańca MYSZKI AGRESORKI - bo to już rzygać się chc jak ją widzę i czytam jej wyPOwiedzi ! ! !

    OdpowiedzUsuń
  2. Czy możecie chociaż jeden dzień nie POkazywać tego POjebańca MYSZKI AGRESORKI - bo to już rzygać się chc jak ją widzę i czytam jej wyPOwiedzi ! ! !

    OdpowiedzUsuń
  3. JAK PISAŁEM WCZEŚNIEJ O LIDERACH KOD ZE ONI NIE SĄ POLAKAMI A TO SĄ HIENY ŻYDOWSKIE . I TU ZNALAZŁEM TRZECIĄ HIENĘ ŻYDOWSKĄ GASIUK PIHOWICZ TYLKO Z INNEJ PARTYJNEJ FLANKI JAK TO MÓWI ŻYD ANDRZEJ DUDA NIE MÓJ PREZYDENT .https://youtu.be/uHGj2LWIln4 PAŃSTWO W TYM LINKU SIĘ WSZYSTKIEGO DOWIEDZĄ KTO RZĄDZI I KTO CHCE RZĄDZIĆ NASZĄ POLSKĄ.NIE MA W POLSCE PARTII BEZ HIEN ŻYDOWSKICH .BYŁA JEDNA PARTIA O NAZWIE SAMOOBRONA Z LIDEREM ŚP.ANDRZEJ LEPPER L TE HIENY ŻYDOWSKIE ZAMORDOWAŁY GO BO WALCZYŁ O DOBRO NARODU POLSKIEGO.JAK ZWYKLE ANONIMOWY

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz