Cyrk! Tabloid sugeruje, że Agata Duda będzie się mścić na PiS, bo nie dostała pensji


Za nami dyskusja o tym, jak PiS planowało podnieść pensje politykom, w tym pierwszej damie Agacie Dudzie, bowiem jak wiemy, do tej pory małżonka prezydenta nie otrzymuje żadnych świadczeń.


I co? Wyszło tak, że projekty zostały wycofane łącznie z tym zakładającym wprowadzenie wynagrodzenia dla pierwszej damy.

Dziennik „Fakt” sugeruje, że Agata Duda będzie się mścić!

Za to politycy partii rządzącej... drżą przed odwetem pierwszej damy! Obawiają się, że milcząca dotąd żona Andrzeja Dudy (44 l.) zacznie wypowiadać się na niewygodne tematy. A jej głos niekoniecznie musi być zbieżny z linią partii. – Jeżeli zacznie udzielać wywiadów i wypowiadać się na różne tematy, będzie kłopot. Nawet nie chodzi o jakiś atak, ale o to, że np. we wrażliwych kwestiach powie coś neutralnego, albo pozostawi wybór i będzie jazda przez tydzień – mówi nam jeden z posłów PiS – napisano w niemieckim dzienniku wydawanym w Polsce „Fakt”.Ale również dodano:

Oczywiście nie ma żadnych sygnałów, aby prezydentowa rzeczywiście szykowała odwet. Ani nawet, że ma inne poglądy niż PiS. Jednak zaprawieni w knuciu intryg politycy wszystkich mierzą własną miarą.

Przecież to jest śmieszne! Czy to oznacza, że media chcą wciągnąć do walki z PiS małżonkę prezydenta? Już próbowano to robić, w kwestii całkowitego zakazu aborcji.Komentarze

 1. Jaka prezydentowa chyba długopisowa, prezydenta przecież nie mamy, tylko notariusza prezia. Magda

  OdpowiedzUsuń
 2. do pięt, dziecko, nie dorastasz ani Prezydentowi, ani jego Małżonce, więc powstrzymaj się od złośliwości

  OdpowiedzUsuń
 3. Złośliwości, przepraszam jakie?, a z drugiej strony jakim pazernym i obłudnym trzeba być aby prezydentowej, ( w przypadku gdybyśmy mieli prezydenta oczywiście) pensje wypłacać. Hilary Clinton swego czasu powiedziała, że USA za jedną pensję dostaje dwoje ciężko pracujących ludzi, a u nas co? Duda podpisze wszystko jak leci, a Agatka szkoda gadać. Magda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O Pani Hilary radzę poczytać trochę więcej - zresztą jej mąż nie lepszy. Więc powoływanie się na Hilary czy Billa w jakimkolwiek kontekście zabrzmi dokładnie tak jakby się powoływać na Goebbelsa czy Hitlera. Jednak Dudów z takim towarzystwem nie mieszajmy - to nadużycie.

   Usuń
 4. Ci sami którzy teraz szczekają opowiadali się za podwyżkami dla rządu i premiera gdy był nim Tusk... obrzydliwa obłuda PO-wskich podnóżków...
  To, że nie popierasz PREZYDENTA Dudy nie oznacza, że masz prawo pisać, że Polska nie posiada PREZYDENTA durna dziecinko wychowana w ideologii pedagogiki wstydu... Polska w końcu PREZYDENTA ma i to takiego za którego nie musi się wstydzić!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale, ja nie pisze do Ciebie durna dziecinko,no cóż język PIS-u na tym właśnie polega.
  Moim zdaniem Duda miał szansę zostać WIElKIM PREZYDENTEM, bo ma dotego predyspozycję, ale został lizusem i notariuszem prezia, który ma czelność komentować słowa papieża, że to dydaktyka gazety wyborczej.
  Wybacz, ale słowa papieża to słowa chrześcijanina, a nie pseudo katolików typu prezio.
  Nie kolego, Polska nie ma prezydenta, ma notariusza, jeszcze jedno to właśnie Tusk zablokował podwyżki w budżetówce w 2008r. Mam prośbę jak mi będziesz odpowiadał, to się podpisz. Magda

  OdpowiedzUsuń
 6. Pensja dla Damy ??? Jakby mąż za mało zarabiał!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Pensja dla Damy ??? Jakby mąż za mało zarabiał!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ależ się starają, starają... Śmieszni są, po koszach grzebią, zdjęcia ucinają, kłamią.... Prezydentowa wiedziała w co mąż się pakuje - nie oczekiwała forsy i nie będzie się mścić za jej brak. Jak jej braknie - zrobimy zrzutę. Ta pani jest na wysokim poziomie intelektualnym i o wysokiej kulturze, dlatego nie wdaje się w pogaduszki z takimi prymitywami, co po koszach grzebią (i nie mowa tu o biednych czy bezdomnych, bo ci często prezentują całkiem wysoki poziom).

  OdpowiedzUsuń
 9. to już jest jakiś totalny odlot ścierwo-mediów.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz