Cejrowski obala kłamstwa ws. Brexitu! Jak UE się rozleci, wreszcie wszyscy zaczną zarabiać!


Bardzo ciekawe słowa padły o Brexicie z ust podróżnika i publicysty Wojciecha Cejrowskiego, który na antenie Radia Wnet, komentował wyniki brytyjskiego referendum w których obywatele tego kraju podjęli jedną z najważniejszych i szokujących decyzji w Europie, po upadku muru berlińskiego.


W ocenie Cejrowskiego, mamy do czynienia z nerwami, kłamstwami i propagandą.

- Spadek poziomu funta to są jakieś żarty. Jeszcze nic się nie zmieniło w gospodarce, w związku z tym jest to jakieś chwilowe wahnięcie rynku niezwiązane z ekonomią. Nie zmienił się jeszcze żaden przepis w Wielkiej Brytanii, żaden parametr gospodarczy – mówił Cejrowski.

Podróżnik wskazał, że w UE wskaźniki gospodarcze są negatywne, a na całym świecie np. w Azjii wszystko rośnie w siłę.

Wojciech Cejrowski wyśmiał europosła Jacka Saryusz-Wolskiego, który w Brexicie dopatruje się negatywnych konsekwencji.

- Saryusz-Wolski takie brednie wygłaszał wczoraj, że trzeba będzie go sprawdzić np. za miesiąc. To całe towarzystwo, które siedzi przyśrubowane korzeniami w Brukseli, oni opowiadają co się złego stanie. (…) To nie są żadni eksperci, którzy opowiadają z głowy rzeczy w żaden sposób nieuzasadnione – mówi podróżnik.Cejrowski wyliczył, że z pewnością nie będzie żadnych problemów z wizami, handlem i pobytem Polaków na Wyspach Brytyjskich.

Nie będzie tak, że po wyjściu z Unii nagle Polacy przestaną być wpuszczani, że będą wyrzuceni z Wielkiej Brytanii. Bo jakby wyrzucić polskie pielęgniarki z Wielkiej Brytanii, to nie miałby kto tyłka podcierać Brytyjczykom, więc oni stworzą przepis (od ręki taki), który pozwoli Polakom zostać albo będą ułatwienia w podejmowaniu pracy akurat dla Polaków – mówił na antenie Radia Wnet Wojciech Cejrowski.

Wysłuchajcie całą rozmowę i komentujcie!


Komentarze

 1. W 100% sie zgadzam....azjaci " grubna" ...i do brze...obecałam Jasiowi pod hoinki...dwie " piekne hinki" w prezencie orzywiesc...👅👅👅👅

  OdpowiedzUsuń
 2. tak naprawdę to tych zmian boją się opasłe urzędasy z UE

  OdpowiedzUsuń
 3. Cejrowski , ten to jest ekspert

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak będzie wyglądać sprawa z cłem gdy GB będzie poza UE

  OdpowiedzUsuń
 5. jak unia się rozleci to cejro w końcu przyzna się że od dawna molestował nieletnich chłopców

  OdpowiedzUsuń
 6. Do czego ta Unia jest nam potrzebna? do przekracza granic bez paszportu/do pracy
  na zlewakach? Co daje nam Unia jako Krajowi?NIC.Nie dba o nasze bezpieczeństwo,nie dba o nasze pensje,o nasze zdrowie,o nasze tradycje,ogólnie biorąc nie dba w ogóle o nas prostaczków! Więc o co ten cały hałas?Cała ta Unia potrzebna jest niemcom,aby doić Polaków i innych ile się da.I TO JEST WŁAŚNI DEMOKRACJA dać się doić

  OdpowiedzUsuń
 7. Byle by teraz Polska wyszła, Unia to chłam by zniewolic nasze państwo. Ludzi są tak omówienie, że referendum w sprawie naszego PolExit-u niewiele by dało...

  OdpowiedzUsuń
 8. Brexitu boją się urzędasy z UE,że stracą posady jak UE się rozleci. Nikt nam nic za darmo nie daje . Płacimy do UE 1zł, to do nas wraca 0,25zł. Gdzie tu sens i logika. Zadłużamy się w niemieckich bankach i dopłacamy do złodziejskiego UE.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten facio Cejrowski pieprzy calkowite glupoty i bzdury dla ciemniakow, podobnie jak i w sprawie czarnych od Wojtyly&Co !!!!!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz