To dopiero brak logiki! Opozycja ogłasza, że niekonstytucyjna jest ustawa o TK, którą pisał m.in Rzepliński!


Spór o Trybunał Konstytucyjny wydaje się niemieć końca. Każdego tygodnia wyskakuje jakaś nowa kwestia, a opozycja niczym najlepszy myśliwy, wyłapuje każdą okazję, aby tylko jeszcze bardziej podkręcić atmosferę.I tak PiS złożyło swój nowy projekt ustawy naprawczej o TK, ale również Komitet Obrony Demokracji złożył projekt obywatelski. I co się stało? Nowoczesna i PO za zgodą lidera KOD Mateusza Kijowskiego, zagłosowały za odrzuceniem projektu, co jest oczywistym i oficjalnym już pokazaniem, że nie zależy im na rozwiązaniu problemu.

Ale o tym słynnym już obywatelskim projekcie KOD zostało już chyba wszystko powiedziane. Przejdźmy do sedna naszego postu, czyli do projektu PiS. Jeszcze zanim projekt został uchwalony, opozycja uznała, że projekt jest niekonstytucyjny. 

Problem w tym, że tym razem opozycja się poważnie wkopała. A mówi o tym programie „Salonik Polityczny” publicysta tygodnika „wSieci” Stanisław Janecki:

Mnie to bardzo bawi, ponieważ ta ustawa w 90-paru procentach jest przepisaniem ustawy z 1997 roku, którą zdjęcia ustawa czerwcowa z 2015 roku, autorstwa PO – mówił Janecki.
Po czym Ziemkiewicz dodał:

I również autorstwa prof. Rzeplińskiego i Zolla.

I znów Janecki:

Natomiast teraz kiedy projekt został zaanonsowany to najzabawniejsze było to, że cała opozycja zaczęła krytykować go w czambuł w tym miejscu w którym jest powielenie ustawy z 1997 roku – dodaje Janecki.

Polecamy od 3 minuty posłuchać dalej:I powiedźcie nam szczerze: czy mamy do czynienia z normalnymi ludźmi w tej opozycji?Komentarze

 1. Nasze 25 lat wolności polega na tym, że wolność mają ci, którzy powinni siedzieć !
  Zespół Kolesi którzy bronią status quo poprzedniej władzy .
  http://wroclaw.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2140565213/wroclaw-Zespol-Kolesi-ktorzy-bronia-status-quo-poprzedniej-wladzy.html
  Poszkodowani przez wymiar niesprawiedliwości.
  https://www.facebook.com/Poszkodowani-przez-wymiar-niesprawiedliwości-624680607593846/?ref=aymt_homepage_panel

  OdpowiedzUsuń
 2. Prezes TK Rzepliński w TV Republika: "...każda ustawa, która przeszła drogę legislacyjną Sejm - Senat -Prezydent" jest konstytucyjna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kod-owcy na każdym kroku wykazują złą wolę, brak sensu w tym co robią, a tyle ludzi zapatrzonych w Kijowskiego jak w bożka jakiegoś, no, to tylko świadczy o braku rozumu. A Kijowski pławi się w tym uwielbieniu i na prezydenta RP chce startować. Boże, broń nas od głupoty i takich głupców. Jakoś jestem spokojna, bo dobry pan Bóg wsłuchuje naszych prawdziwie żarliwych próśb. Żal mi tylko tych biednych ludzi, którzy z KLAPAMI (ogromnymi)na oczach tak bardzo popierają tych wszystkich idiotów z opozycji. No właśnie, powinniśmy modlić się za nich, bo to też Polacy, a w modlitwie wielka siła. Ludzie, ogarnijcie się, zacznijcie używać szarych komórek! ! ! ! ! ! !

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gangrena, która toczy polski wymiar sprawiedliwości rozwinęła się na dobre.
  Polacy mają wyjątkowo niski poziom zaufania do sądów.
  sędzia Daniel Strzelecki (Sąd Rejonowy w Bolesławcu) . Żadne przepisy nie nakładają na biegłego obowiązku osobistego dokonania oględzin wszystkich nieruchomości, które wykorzystał do porównania i ustalenia wartości budynku
  http://www.nj24.pl/article/biegly-nie-musi-nic-ogladac
  Bajkowy operat szacunkowy biegłego Jerzego Karpińskiego sprawa pokrzywdzonego Bogusława ...
  https://www.youtube.com/watch?v=RNLEELvzZd8
  Zeznania autora bajkowego operatu szacunkowego, biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego
  https://www.youtube.com/watch?v=RW62F955-_w&feature=youtu.be

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz