Szokujące informacje z Brukseli! W Komisji Europejskiej mają już dość donosicieli z Polski!


Szokujące informacje docierają do nas z Brukseli, bowiem działanie polskich donosicieli z KOD, PO i Nowoczesnej, ma już denerwował europejskie elity, które mają obecnie swoje ważniejsze problemy, nie bardzo chcą zajmować się wydumanymi problemami polskiej opozycji.Jak informuje brukselska korespondentka RMF FM Katarzyna Szymańska-Borginon, szefowie grup politycznych w PE ustalili, że debata nie odbędzie się ani na sesji w lipcu, ani we wrześniu. Co więcej, jak usłyszała nasza dziennikarka, jeśli w sprawie Polski nie wydarzy się nic istotnego - debata w ogóle się nie odbędzie.

Ale to nie wszystko. W sieci pojawiła się informacja, że politycy reprezentujący polską opozycję, po prostu coraz bardziej denerwują unijnych polityków.

Co zresztą jest zrozumiałe, zwłaszcza, że Schetyna, Petru czy Kijowski nie wiedzą już, co robić, aby uderzyć w PiS.Oto, co pojawiło się w sieci w tym kontekście:
Brawo panowie, jesteście genialni :):)24 komentarze:

 1. Teraz można spokojnie przy...bać demonstrantowi-koderaście bez obawy o posądzenie łamania praworządności

  OdpowiedzUsuń
 2. Aj baj aj baj aj baj co z nami teraz będzie aj jaj jaj.

  OdpowiedzUsuń
 3. Możecie spróbować w Knesecie naskarżyć naskarżyć... ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdrajcami się gardzi wszędzie ..Schetyna i Kijowski dostali dobrą nauczkę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przypomnijcie sobie, jak przedstawiciele PiS i Tadeusz Rydzyk wiele lat wcześniej pluli na Polskę na forum unijnym, mówiąc, na przykład, że Polska jest krajem totalitarnym, że religia jest prześladowana itp. Wtedy to nie była zdrada, a teraz, gdy ludzie niepokoją się, że wolność jest faktycznie zagrożona, to mówienie o tym jest zdradą?!

   Usuń
  2. Pani Sabino Xińska :) mam pytanie. Pani się taka urodziła,czy dopiero później ktoś Panią skrzywdził?

   Usuń
 5. zgadza się z wami wszystkimi Panowie

  OdpowiedzUsuń
 6. Prawicowa głupota nie zna granic.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lewicowa zaś sprawdziła się zarówno w Rosji za czasów komuny, jak i obecnie w Eurokołchozie.

   Usuń
 7. Niech przestaną wkoncu kompromitować nasz kraj na arenie międzynarodowej wstyd i hańba a sprzdawczkom co im ta demokracja zagraża w interesach będzie rozliczone

  OdpowiedzUsuń
 8. Śmieci zostały pozamiatane...

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeszcze nie wszystkie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 10. Cieszcie się matoły póki jeszcze w d.pę od rynku nie dostaliście

  OdpowiedzUsuń
 11. Cieszcie się matoły póki jeszcze w d.pę od rynku nie dostaliście

  OdpowiedzUsuń
 12. Dominującym kolorem przy demonstracjach KOD-u powinien być żółty.Jaśniej by to określało powiązania i cele.

  OdpowiedzUsuń
 13. niektórzy maja krotka pamięć - kto pierwszy zaczął donosic - walnijcie sie we własną pierś.

  OdpowiedzUsuń
 14. Oj gewałt!
  Kodomitom i koderastom mówimy: won stąd qrwa wasza mać!

  OdpowiedzUsuń
 15. Czyli wniosek taki ,że UE ma w dupie polskiego Nobliste,Kwaśniewskiego , Komorowskiego ,ktorzy tak zapalczywie dopingowali KOD przeciw rządowi wybranemu w wyborach powszechnych.

  OdpowiedzUsuń
 16. Rząd wybrany w wyborach powszechnych, ale dzięki oszukaniu wyborców.

  OdpowiedzUsuń
 17. Panie iPanowie Polacy nie okłamujcie się ten link wszystko wyjaśni jakie hieny żydowskie rządzą i chcą rządzić Polską.Wystarczy wejćść na ten link https://youtu.be/uHGj2LWIln4 .Gdy to obejrzycie Państwo to zdania napewno zmienicie .Te hieny żydowskie mają już ustaloną taktykę z izraela i amerykizeby zniewolić i zniszczyć N.
  aród Polski

  OdpowiedzUsuń
 18. A NA TYM ZDIĘCIU LIDERZY KOD KIJOWSKI I PETRU NIE SĄ POLAKAMI A ŻYDAMI https://youtu.be/uHGj2LWIln4 POD TYM LINKIEM SA PRAWDZIWE ICH NAZWISKA . KTOŚ POMYSLI ŻE JESTEM ZA PIS BO PISZĘ O LIDERACH KOD . A JA SRAM NA PIS ,PO I WSZYSTKIE PARTIE ŻYDOWSKIE .W KARZDEJ PARTII OD STANU WOJENNEGO RZĄDZILI I RZĄDZĄ HIENY ŻYDOWSKIE. ŻADEN Z PREZYDENTÓW NIE BYŁ POLAKIEM I TERAZ TEŻ NIE JEST . DUDA TEŻ JEST ŻYDEM ,O CZYM PRZEKONACIE SIE Z TEGO LINKU.PRZEPRASZAM BO NIE WSZYSTKIM TO CO NAPISAŁEM BĘDZIE SIĘ PODOBAĆ .MOJE MOTTO TO POLSKA JEST JEDNA TYLKO DLA POLEK I POLAKÓW .

  OdpowiedzUsuń
 19. Pani Sabino Xksińska bo wtedy była władza totalitarna, która hołdowała swojej demokracji, takiej która dbała o POwskie interesy. No cóż trzeba mieć trochę oleju w głowie żeby to zauważyć.

  OdpowiedzUsuń
 20. A gdzie była Pani Sabina Iksińska, kiedy to PO niezgodnie z konstytucją w 2011 podwyższyli składkę ZUS, a pan Rzepliński jako sędzia trybunału to pobłogosławił... Gdzie był wtedy KOD i inne sprzedawczyki?

  OdpowiedzUsuń
 21. A gdzie była Pani Sabina Iksińska, kiedy to PO niezgodnie z konstytucją w 2011 podwyższyli składkę ZUS, a pan Rzepliński jako sędzia trybunału to pobłogosławił... Gdzie był wtedy KOD i inne sprzedawczyki?

  OdpowiedzUsuń