Szef MSZ miażdży dziennikarza TVN! Takiej odpowiedzi chłopina się nie spodziewał!


Ten ostatni czerwcowy poniedziałek, całkowicie przykryła dyskusja dotycząca pomysłu Francji i Niemiec, dotycząca utworzenia superpaństwa, co oznacza całkowite podporządkowanie się Brukseli, która będzie rządzić wszystkim: armią, podatkami, prawem, granicami itd.


Dyskusja trwa w najlepsze, sami zresztą którą podsumowaliśmy propozycje Brukseli:


Szef polskiego MSZ Witold Waszczykowski pytany o promocje odpowiadał, że pogłębia tylko konflikt toczony obecnie w UE.

Ale pojawiły się również prowokujące pytanie, oczywiście od stacji TVN:

Na konferencji prasowej dziennikarz TVN zapytał ministra Waszczykowskiego o to, czy obecność dziesięciu przedstawicieli UE, z 28, nie jest wyrazem słabości polskiej dyplomacji.Odpowiedź była mocna:

Nie wiem o czym pan mówi. Nie oglądam TVN. Może tam trwa jakaś dyskusja wewnętrzna na temat słabości Polski. Na temat izolacji Polski. Ja dziś uczestniczyłem w spotkaniu szesnastu ministrów spraw zagranicznych. W Pradze spotkaliśmy się w szóstce. A tutaj w Warszawie po kilu godzinach spotkaliśmy się w gronie dziesięciu – odpowiedział minister.

Ależ pięknie zaorane!Komentarze

 1. super riposta panie ministrze!

  OdpowiedzUsuń
 2. no to spotkali się na ciasteczkach i herbatce, mistrzowie.

  OdpowiedzUsuń
 3. brawo, tak trzymać

  OdpowiedzUsuń
 4. A mi się wydaje, że min. Waszczykowski razem z całym PiSem mają niezłą biegunkę by nie napisać nieładnie "sraczkę". Bo do tej pory razem z PO i innymi lumpiarskimi partiami stręczyły nam Unię Europejską, która na naszych oczach teraz się rozpada. Świadczy to o tym, że zaprowadzili Polaków w ślepy zaułek i świadczy to o nich jako o przywódcach niezmiernie negatywnie. Po prostu ich ośmiesza. A po drugie, co także wystawia im jak najgorsze świadectwo, nie mają żadnego planu B. Waszczykowski jeszcze niedawno, co sam publicznie podkreślał, modlił się by Wielka Brytania pozostała w Unii. Dlaczego się aż modlił? Bo z nich są tacy zakichani "pszyfutcy", że nie potrafili opracować planów działań na różne warianty. Także i na ten gdy Unia się posypie, a to można było przewidzieć już dawno. To są dziady skończone a nie politycy. I pisanie, że niby Waszczykowski kogoś zmasakrował jest po prostu śmieszne. Jest niezrozumieniem tematu. PiS, który razem z PO kazał nam wchodzić do Unii i Waszczykowski sami się teraz masakrują. Żałosne to jest. Żenujące!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. stek bzdur piszesz ....kórych nota bene sam nie ogarniasz....poza tym skąd informacje masz o braku planu? chyba zabrakło rozumu.... i pilnuj sie tego co ci lekarz nakazał....nie zaglądaj w swoją wysmarkaną chusteczkę bo sie zdziwisz ze to jest brązowe i cuchnące

   Usuń
  2. chyba cie obesralo POmyju.

   Usuń
 5. sam masz sraczkę skończony dziadu :D rząd poinformował już następnego dnia po Brexicie o swoim planie działania w obliczu tej sytuacji. Na uszy ci się rzuciło?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz