Rząd prezentuje ważny program Mieszkanie Plus. Opozycja jest teraz w czarnej d....


W piątek premier Beata Szydło zaprezentowała założenia bardzo ważnego dla rządu i ciekawego dla obywateli, programu „Mieszkanie Plus”. Jak mówi szefowa rządu: – Rząd koncentruje się teraz na tym, co ma poprawić standard życia Polaków i wpłynąć na rozwój naszej gospodarki.I co teraz zrobi ta biedna i bezradna, donosząca dla Polskę do unijnych urzędników opozycja? Ten program w połączeniu z 500+ zabetonuje z pewnością wysokie notowania dla rządu, zwłaszcza, że jego najważniejsze punkty będą realizowanego na rok przed wyborami parlamentarnymi, więc Polacy będą wiedzieć komu zawdzięczają mieszkania.10 lat temu nie udało się PiS wybudować obiecanych mieszkań dla Polaków, bo rozbiła się koalicja, ale teraz z pewnością się uda, bo nic już nie stoi na drodze rządu do realizacji tego celu.

Co zrobi Petru i Schetyna? Odpowiedź jest prosta – skoro teraz są bezradni i gubią się jak dzieci we mgle, to możemy być pewni, że do emerytury panowie doczekają w roli polityków opozycji. Choć najlepiej byłoby nie widywać ich już na sejmowych korytarzach...Komentarze

 1. W czarnej d... to beda ci co za program mieszkanie + beda placic

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W czarnej dupie to Ty jesteś

   Usuń
  2. W czarnej dupie to Ty jesteś

   Usuń
  3. Ty anonimowy czarną dupę z zawartością to ty masz w głowie. Wolę płacić za mieszkanie a nie za ośmiorniczki złodziejom.

   Usuń
 2. Jestem przeciwnikiem dawania od państwa. Wole mniej zabierania niz więcej dawania. Ale z drugiej strony jestem tez ciekaw pozytywnych skutków gospodarczych przeniesienia budżetu na obywateli. Jak juz nie chca obniżać podatków to chociaż dają. Mniejsze zlo :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz