Poseł na Sejm dla dzieci zmasakrował KOD! Kogo wy bronicie? Układów z PRL? Esbeckich emerytur?


Nie przypuszczaliśmy nawet, że takie smaczki można wyłapać podczas posiedzeń Sejmu dla dzieci i młodzieży, które tradycyjnie odbywają się 1 czerwca w Dzień Dziecka.


Oto wystąpienie młodego posła Franciszka Dąbrowy odnoszące się działań Komitetu Obrony Demokracji.– Kogo wy bronicie? Układów wywodzących się z PRL? Esbeckich emerytur? Bo na pewno nie wolności i demokracji, tak jak głosicie. Wolność to coś, o czym wy nic nie wiecie - grzmiał Franciszek Dąbrowa.

I dodał?

- Państwo wolne to państwo wolne od podatków, biurokracji, z rynkiem opartym na kapitale narodowym. To państwo w którym wszyscy, także reprezentanci konkurencyjnego kapitału zagranicznego będą płacić podatki.

Huknął również:

- Przestańcie głosować przeciwko reformom dobrym dla Polski. Przestańcie być opozycją totalną.Polecamy całe wystąpienie:Komentarze

 1. PIĘKNE!!! Brawo Młodzieży!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Młodzi się poznali na tych skorumpowanych baranach z KODu i liberalnych złodziejach czy to POmiotów czy nowoczesnych,jest jakaś nadzieja w tym narodzie że młodzi mają czym myśleć logicznie nie tak jak dzisiejsza opozycja -złodzieje,alimenciarze,komuchy oderwane od koryta

  OdpowiedzUsuń
 3. Młody człowiek czyta z kartki a nie z głowy, gotów jestem pomyśleć źe sam nie wie o czym mówi.
  Przepraszam , ale to jest przedszkole a nie ława poselska.
  szkoda kasy podatnika

  OdpowiedzUsuń
 4. Mina Kidawy-Błońskiej bezcenna :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz