Platforma Obywatelska doszczętnie skompromitowana wnioskiem o odwołanie Macierewicza!


Całe wiadro pomyj i krytyki zostało wylane na polityków Platformy Obywatelskiej, którzy po kompletnie oderwanej od rzeczywistości publikacji „Gazety Wyborczej” dotyczącej rzekomych powiązań szefa MON Antoniego Macierewicza, postanowili zrobić co? Złożyć wniosek o jego odwołanie!Przecież tak doświadczeni politycy – bo bądź co bądź Schetyna czy Siemoniak, do nowicjuszy nie należą – nie powinni popełniać tak kardynalnych i szkodzących Polsce błędów.

Dlaczego błędów?

Po pierwsze jak wskazuje wielu publicystów, powoływanie się na artykuł w Gazecie Wyborczej, artykuł tak skarnie nierzetelny, jest zwykłą polityczną amatorką.

Po drugie przed nami szczyt NATO w Warszawie i taki wniosek naprawdę szkodzi Polsce.

Jak mówił na konferencji prasowej w Sejmie Grzegorz Schetyna:

Sytuacja jest szczególnie trudna w tych ostatnich dniach. Wiemy, że jest szczyt NATO. To jest ważny czas, ważny moment dla Polski. Ale problemy, które ma minister Macierewicz powodują nową sytuację. Nie dziwimy się, że premier Szydło zaprzeczała sugestiom, pytaniom dziennikarzy, że chce powołać Antoniego Macierewicza na stanowisko szefa MON. Wtedy zaprzeczała, później się to dokonało. Ciekawi nas, kto wpłynął na tę decyzję, że Macierewicz został szefem MON. Dziś ta sytuacja komplikuj przygotowania do szczytu NATO. Dlatego w imieniu klubu PO chcę powiedzieć, że złożymy wniosek o odwołanie ministra Macierewicza, i to jeszcze dziś.Zobaczcie niektóre komentarze dotyczące wniosku PO:Jak oceniacie zachowanie polityków Platformy Obywatelskiej?Komentarze

 1. Co tu komentować, tu trzeba mieć wiele współczucia dla "Pana" Schetyny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gangrena, która toczy polski wymiar sprawiedliwości rozwinęła się na dobre.
  Polacy mają wyjątkowo niski poziom zaufania do sądów.
  sędzia Daniel Strzelecki (Sąd Rejonowy w Bolesławcu) . Żadne przepisy nie nakładają na biegłego obowiązku osobistego dokonania oględzin wszystkich nieruchomości, które wykorzystał do porównania i ustalenia wartości budynku
  http://www.nj24.pl/article/biegly-nie-musi-nic-ogladac
  Bajkowy operat szacunkowy biegłego Jerzego Karpińskiego sprawa pokrzywdzonego Bogusława ...
  https://www.youtube.com/watch?v=RNLEELvzZd8
  Zeznania autora bajkowego operatu szacunkowego, biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego
  https://www.youtube.com/watch?v=RW62F955-_w&feature=youtu.be

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co Ty pierdolisz? :P
   Sprzeciw, nie widzę związku :P

   Usuń
 3. Skandaliczne zachowanie PO tylko potwierdza siłę, skuteczność działań obronnych Polski ministra Macierewicza. Wszelkimi możliwymi sposobami PO i Nowoczesna próbują dyskredytować rząd PIS. Polacy wiedzą, że opozycja to głupcy i hipokryci. Najgorsze jest jednak to, że szkodzą wszystkim Polakom, opinii naszego kraju w Europie i na świecie. Moim zdaniem to nie są Polacy, to są zdrajcy, nie bójmy się używać takich słów, bo ich każdorazowe zachowanie to potwierdza!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co więcej potwierdza to fakt, że robią to z inspiracji szkodliwej dla Ojczyzny nie polskiej gazety wydawanej w Polsce dla Polaków, która dawno już skompromitowała się świadomym zatrudnianiem u siebie groźnego s-beckiego szpicla.

   Usuń
 4. Siemoniaku wytłumacz się najpierw z tego, że podczas ubiegłorocznych "warsztatów w bucierzy", które odbyły się w czasach twojego ministrowania, uczono Polskie Wojsko jak strzelać do rodaków w obronie rabujących im mienie pseudo imigrantów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ty tak naprawdę? nie ma w tym żartu?,bo jeśli to prawda to jakaś farsa!

   Usuń

Prześlij komentarz