Pierwszy poseł przechodzi do Nowoczesnej, a Schetyna wyrzuca 700 działaczy!


Stało się! Pierwszy poseł Platformy Obywatelskiej przechodzi do ugrupowania Nowoczesna! Uciekinierem jest dolnośląski polityk Michał Jaros.


– To partia przyszłości, to partia nastawiona na rozwiązywanie problemów, a nie na ich generowanie — mówił Jaros polityk na konferencji prasowej w Sejmie.

W takim układzie, partia Nowoczesna będzie liczyć w Sejmie 30 mandatów.Ale to nie koniec hitów na poniedziałek! Choć źródłem tych informacji jest tygodnik kierowany przez Tomasza Lisa, to jednak warto zwrócić uwagę na ten fakt.

W łódzkich strukturach PO doszło do rewolucji. Po tym, gdy Andrzeja Biernata w roli dyrygującego łódzką PO zastąpił Paweł Bliźniuk, z partii usunięto 700 osób!

Wszystko po to, by uniemożliwić kandydaturę Cezarego Grabarczyka, który chciałby kierować Platformą w Łodzi. Sam Grabarczyk na łamach „Newsweeka” zapowiada, że będzie domagał się od Schetyny wyjaśnień.


Komentarze

 1. ta cala PO to jedno wielkie zbiorowisko kolesi od krecenia lodow a ten kmiotek z nowa szczenka i krzywym pyskiem nadaje sie do straszenia ptakow na polach .

  OdpowiedzUsuń
 2. Nasze 25 lat wolności polega na tym, że wolność mają ci, którzy powinni siedzieć !
  Zespół Kolesi którzy bronią status quo poprzedniej władzy .
  http://wroclaw.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2140565213/wroclaw-Zespol-Kolesi-ktorzy-bronia-status-quo-poprzedniej-wladzy.html
  Poszkodowani przez wymiar niesprawiedliwości.
  https://www.facebook.com/Poszkodowani-przez-wymiar-niesprawiedliwości-624680607593846/?ref=aymt_homepage_panel

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz