Niebywałe! Po tylu dramatach frankowiczów, Petru znów wychwala franki szwajcarskie!


Wiele osób zarzuca liderowi Nowoczesnej Ryszardowi Petru, że namawiał ludzi do zaciągania kredytów we frankach szwajcarskich, sam sobie taki kredycik zmontował, a potem przewalutował, ale tym wszystkim, których namawiał, nic nie powiedział. Oczywiście to wszystko jest naciągane, ale przecież każde naciągniecie, wychodzi z jakieś prawdy. Prawda?


Ale wracając do tytułu. Mamy w Polsce problem z kredytami we frankach. Osoby, które takie zobowiązanie finansowe zaciągnęły protestują i domagają się od prezydenta Andrzeja Dudy realizacji obietnic wyborczych. I słusznie, że to robią, bo my możemy na tę sprawę patrzeć z przymrużeniem oka, ale pewnie wielka część frankowiczów pokładała w obietnicach Dudy jakieś nadzieje.

Tymczasem na antenie TVN24 jak feniks z popiołów wyskakuje lider Nowoczesnej Ryszard Petru i mówi, że frank to zawsze bezpieczna waluta!

– Frak zawsze bezpieczny, no bo Szwajcaria bezpiecznym krajem jest... – mówi bezpośrednio Ryszard Petru.Oglądajcie:


Jak on to mówi? Szwajcaria bezpiecznym krajem jest?

Czyżby teraz pan Ryszard zaczął realizować nową grę, tym razem broniąc starych frankowych przedsięwzięć? Tylko pytamy, a przecież wolno pytać zawsze.Komentarze