Jarosław Kaczyński zamiata opozycją jak szmatą do podłogi! Zobaczycie jak rozegra Brukselę


Rechot salonu czy głupkowate żarciki Tomasza Lisa na temat lidera PiS Jarosława Kaczyńskiego, nijak się mają do rzeczywistości. Kaczyński rozgrywa znakomitą partię szachów, a wszystko układa się w taki sposób dla PiS, że nie można nie odnosić wrażenia, że były premier ma wszystko pod kontrolą.


Bo jak inaczej odbierać np. ostatni sondaż TNS Polska, w którym PiS zyskuje 2 proc., głosów w stosunku do majowego badania. Łącznie na partię rządzącą chce głosować 40 proc. ankietowanych, druga jest PO z wynikiem 19 procent, a trzecia pompowana do granic wytrzymałości Nowoczesna.

Opozycja dwoi się i troi, żeby dokopać Kaczyńskiemu. Oj jak wielu jest salonowców, postkomunistów, którzy najchętniej już dziś strąciliby z jego obecnej pozycji. Choć nie pełni oficjalnie żądnej funkcji, to przecież każdy wie, że jego głos jest decydujący, a jeśli nie decydujący, to z pewnością kluczowy.

W maju był wielki marsz, w którym zdaniem „Gazety Wyborczej” maszerowało 250 tys. osób. Faktycznie było około 50 tys., ale opozycja na sprowadzenie choćby tylu osób do warszawy wydała sporo pieniędzy. I co? I nic, poparcie im stoi, albo spada, ale PiS rośnie!

W czym fenomen?

Po pierwsze ludzie widzą, jaka propaganda i gierka jest stosowana przez opozycję w przypadku Trybunału Konstytucyjnego czy inny kwestii spornych w Sejmie. Po drugie, wie o tym Jarosław Kaczyński i widzi jak kiepskich ma przeciwników, więc każdego dnia podbija stawkę, chcąc zagonić opozycję w kozi róg i pozamiatać nią jak szmatą do podłogi.Podobnie się dzieje z Komisją Europejską, która wobec Polski podejmuje bezprawne działania. Kaczyński KE również chce przyprzeć do muru, bo doskonale wie, że Bruksela to może nas tylko straszyć.
Komentarze

 1. Widać co znaczą dobrze wykształceni ludzie nigdy nie głosujcie na prostaków takich jak Kwaśniewski Tusk Bartoszewski i wielu nim POdobnych.

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo dobrze jak narazie nie ma lepszej opcji od PiSu . Bynajmniej widac że sie staraja i cos robią heh bo reszta to zawsze obiecywała a po wyborach nic nie robili .

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dokładnie. Wykształceni rządzący, najlepiej wierzący i praktykujący Polacy, bo religia to kaganiec na bute i chciwość. Nie schanbieni żadną aferą. Dopinguje PiS. Ratują nam Ojczyznę. Reszta pod sąd i konfiskata majątków. Ich prywatyzacje do kosza.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cóż, ktoś musi posprzątać Polskę po tym co zrobiło przez lata KLD=UW=PO+SLD+PSL !! Tylko PIS może to zrobić..

  OdpowiedzUsuń
 6. BRAWO PIS BRAWO

  OdpowiedzUsuń
 7. tak dla tego ja nigdy nie głosowałam na SB bo teraz rząd jest po stronie społeczeństwa Polskiego a przez 8-lat okradali Polskę i nas tusk komorowski i reszta mafii z PO i PSL do pierdla z wami

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz