Jarosław Kaczyński roznosi, przegrane i słabe europejskie elity! „Podajcie się do dymisji”


Przegraliście! Tyle można tylko napisać o wstrętnych, słabych i biednych (oczywiście umysłowo) europejskich elita, zasiadających w Brukseli, spasionych, bo za pieniądze podatników żyją ponad stan, podróżują po całym świecie, wożą się limuzynami i nakazują Europejczykom jak żyć.



Wielka Brytania powiedziała temu dość! Koniec panowie i pani z Brukseli! Nikt nam nie będzie mówił jak mamy żyć, a z pewnością nie wy!

Ale pamiętajmy, że Brytyjczyków do pozostania w Unii Europejskiej namawiali wszyscy! Prezydenci, premierzy, namawiał Tusk, groził Juncker, ludzie całowali się na ulicach (ależ to debilne było) żeby tylko nie było Brexitu. A tu masz ci los.

Ktoś powinien odpowiedzieć za taki stan rzeczy. I mówi o tym prezes PiS Jarosław Kaczyński.



Jarosław Kaczyński odnosząc się do zapowiedzianej przez Davida Camerona dymisji zasugerował, że „pewne pytania” w tym kontekście powinno zadać sobie również kierownictwo Unii Europejskiej:

- Jest także kwestia, którą warto podnieść: pan Cameron honorowo zapowiedział swoja dymisję, ale tutaj były dwie strony. Jest jeszcze kierownictwo Unii Europejskiej. Na ich miejscu też bym sobie postawił pewne pytania – oznajmił Jarosław Kaczyński.

Myślicie, że jest choćby cień szansy, że kierownictwo UE zachowa się honorowo?



Komentarze

  1. w życiu! Z takich posadek rezygnować???

    OdpowiedzUsuń
  2. To są komisarze wybrani nie z elekcji euro parlamentu i mają gdzieś wolę mieszkańców Europy. Tak to już jest że demokracja w EU jest tylko fasadowa ( czytaj pic na wodę,fotomontaż), prawdziwa władza jest w rękach ludzi nie wybieranych przez parlament uni.

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie bo te lewackie kurwy nie mają honoru

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz