Cejrowski pięknie masakruje posła Nowoczesnej! „Lubi pan fotki mężczyzn?”


Podczas wtorkowego programu „Warto Rozmawiać” Jana Pospieszalskiego, rozmawiano o prawie do powszechnego dostępu do broni palnej. Wśród zaproszonych gości był Wojciech Cejrowski podróżnik, mieszkający pół roku w Arizonie, gdzie broń jest powszechnie dostępna.Ale gościem był również poseł Nowoczesnej Krzysztof Mieszkowski, ten sam co jest dyrektorem teatru we Wrocławiu, a dziennikarz Paweł Miter znalazł materiały z których wynika, że poseł zatrudnia w nim prostytutki oraz gejów z Czech.

Warto o tym przeczytać TUTAJ

Generalnie w programie wybuchła dyskusja między Cejrowskim i Mieszkowskim, bowiem poseł uważa, że osoby chcące dostępu do broni, to debile, ludzi rządni krwi i przez to giną zawsze ludzie. Poseł ocenił, że lepiej jest czytać książki i chodzić do teatru!

Dlatego też zamiast broni do studia przyniósł... książkę.
Dobre było jak Mieszkowski w czasie trwania programu starał się udowodnić podróżnikowi, że w Arizonie jest inaczej niż on opowiada...

Ale dla Was mamy inny kawałek z tego programu. Bardzo dobry!

Oglądajcie:A jakie jest Wasze zdanie w kwestii dostępu do broni palnej? 
Komentarze

 1. Dlaczego Pan Wojtek traci czas na rozmowy z takimi pajacami ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym akurat wypadku to nie był czas stracony.

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. statystycznie rzecz biorąc im więcej broni tym więcej śmierci, cajrowski jako chrześcijanin czuje sie bezpiecznie bo może kogoś zabić , a gdzie nadstawiać pliczek według nauczania jezusa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taa drugi policzek, za czasów inkwizycji kościół tak nastawiał policzek, że aż flaki fruwały :P

   Usuń
 4. Po tych dwóch ostatnich wpisach jestem zmuszony powtórzyc za naszym wielkim twórcą literackim Stanisławem Lemem: „Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." a od siebie dodam "nieuków"! :-)))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz