Cejrowski o Komisji Europejskiej: To są niewybierani jacyś urzędnicy z mafijnego, bądź masońskiego nadania


Podróżnik Wojciech Cejrowski kolejny raz celnie powiedział co myśli o unijnych urzędnikach oraz całej Komisji Europejskiej.


Na antenie Radia Wnet stwierdził:

Nie wiem kim jest Timmermans. To są niewybierani jacyś urzędnicy z mafijnego, bądź masońskiego nadania – ocenił Cejrowski.


I dodał oceniając ostatnie poczynania Komisji Europejskiej:

Nawet już nie analizuję tego, nie obchodzi mnie to. To jest kolejne nazwisko, które się pojawia, oni sami siebie we własnym sosie przestawiają ze stołka na stołek. Natomiast nie są to nasi reprezentacji i nie chcemy, żeby to byli nasi władcy.

O Timmermasie dopowiedział:

On wydaje rozkazy ogromnej populacji ludzi, ma wpływ na życie wielu osób, a te osoby nie mają żadnego wpływu na jego życie. To jest bardzo nierówna i niebezpieczna sytuacja.

W ocenie Cejrowskiego obywatele UE nie mają żadnego wpływu na władzę.Nie mogą normalnymi, prawnymi metodami nic zdziałać. Władzę absolutną można tylko obalić – stwierdził Cejrowski.

Tych dziadów trzeba obalić. Ja ich nie wybierałem. Oni sami siebie powsadzali na te stołki i jakieś kary na nas nakładają. No to tych dziadów trzeba pogonić. Gdy wszyscy im powiedzą „non possumus”, to oni są słabi – kończył podróżnik.
Komentarze