Wojciech Sumliński: Mam dowody, że Komorowski był reprezentantem rosyjskich interesów w Polsce!


Bardzo ostre oskarżenia (nie pierwszy raz) padły z ust dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego, który w czasie programu „Studio Polska” nadawanego na żywo na antenie TVP Info, wręcz oficjalnie oskarżył byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego o bycie rosyjskim agentem, a przynajmniej reprezentantem interesów Moskwy w Polsce.Link powyżej obrazuje, że nie pierwszy raz Wojciech Sumliński mówił ostro o byłym prezydencie w mediach.
Bronisław Komorowski był reprezentantem rosyjskich interesów w Polsce. To mocne oskarżenie, ale mam na to wszystko dowody — powiedział Wojciech Sumliński podczas dyskusji w programie Studio Polska na antenie TVP Info.

Dodał, że w na terenie naszego kraju, działała, albo nawet wciąż działa mafia realizująca interesy Rosji. Wskazał, że wiele złego w tym przypadku uczynił właśnie Bronisław Komorowski, który na polskie uczelnie wpuścił Rosjan, którzy mieli dostęp do wszystkich ważnych informacji.

W tym samym czasie, gdy rozwijała się przestępcza działalność Pro Civilii, dochodziło do prywatyzacji strategicznych sektorów polskiej gospodarki. (…) Rosyjska firma odpowiadała, miała pełną kontrolę nad systemami łączności prowadzonymi do polskich służb specjalnych! Przy okazji prywatyzacji Telekomunikacji Polskiej… – mówił dziennikarz.Zaznaczył również, że w tamtym czasie nawet Jerzy Buzek na tajnej drodze pytał Bronisława Komorowskiego, dlaczego pozwolił na takie działania? Wskazał, że wówczas byliśmy dla Rosjan całkowicie transparentni.

Co myślicie o słowach Wojciecha Sumlińskiego, który coraz częściej zapowiada, że chce doprowadzić do skazania Bronisława Komorowskiego?

Czy to prawda, czy tylko lekko naciągana sensacja? A jeśli to prawda, to jak rozwiązać ten problem, bowiem jak doskonale wiecie, sama próba skazania byłego prezydenta skończy się kolejną demonstracją KOD...Komentarze

 1. Powinno się zdrajcę osądzić i powiesić. Z resztą nie tylko jego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się :) Mam nadzieję że to nastąpi :)

   Usuń
  2. ŚWIĘTA RACJA ZA ZDRADĘ NARODU POLSKIEGO -SĄD DOŚĆ ZDRAJCOW I ZŁODZIEJ W POLSCE OCZYŚCIĆ PANSTWO Z SZAMBA

   Usuń
 2. skoro komor tak kocha rosję, to niech skończy swój zasrany żywot w łagrze. Won z Polski radziecka gnido!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słaby z ciebie patriota skoro osadzasz drugich bez dowodów, a jak je masz zanieś do prokuratury a oni będą wiedzieli co z tym zrobić

   Usuń
  2. Polecam dla niedowiarków kto to jest Bronisław Szczynukowicz Oredze prezydęckie do narodu zamieszczone na TVp info 5 godzin przed zamachem smolenskim

   Usuń
  3. Jak jest nie winny to Sumlińskiego do sadu.Oskarża przecież publicznie.A te wszystkie oskarżenia słyszałem jak Komorowski jeszcze marszałkiem nie był,komuchy zajmują jednak newralgiczne stanowiska.Jak ich nie stracą to Komorowski będzie się smiał

   Usuń
 3. Panowie cierpliwości w osądach. To był nasz prezydent a nie poseł. Proszę o dowody aby zacząć dyskusje. Pan Sumliński nie jednokrotnie wyciągał daleko idące wnioski, nie mówię że błędne ale pochopne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sumlinski wygrał ostatnią sprawę z Komorowskim. Co nie przebiło się przez media. A napewno jak by nie miał dowodów to musiał by być samobujcą żeby takie tezy na antenie głosić.

   Usuń
  2. Miro- Dokładnie!Sumlińskibez dowodów by już siedział.

   Usuń
  3. Z jaką przeszłością?A środki przekazu jak będą w tych rękach co dzisiaj to nigdy nic nie będziemy wiedzieli

   Usuń
 4. Która sprawę ostatnia wygrał ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie jakie mu założono wygrał

   Usuń
 5. wlasnie,,,a p Kierwinski jakim cudem znalazl sie w rzadzie???

  OdpowiedzUsuń
 6. Sprawá zdrajców NARODU POLSKIEGO, powinna sié zajác' PROKURATURA. Nie moze byc' tak, ze ta swołocz swobodnie działa i zyje sobie w s'ród nas. Wyroki powinny byc' bardzo surowe i czy sié to podoba Unii E., czy nie te osoby powinny stracic' obywatelstwo POLSKIE, oraz powinni byc' wydaleni z kraju, najlepiej do wiézien' do któregos' kraju w AFRYCE.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz