Wojciech Cejrowski w TVP mówi konkretnie o aborcji, wyborach w USA i upadku Europy


Gościem TVP Info był podróżnik Wojciech Cejrowski, który ostro wypowiadał się Unii Europejskiej, wyborach na prezydenta USA, zakazie aborcji i dostępie do broni w Polsce.


Trzeba przyznać, że Wojciech Cejrowski jak zwykle był w bardzo dobrej formie.Czy demokracja w Polsce jest zagrożona? Niespecjalnie. W Szwajcarii jest demokracja, w USA jest demokracja, a to kompletnie inne kraje. I tu i tu są głosowania. W Polsce też. Ci z Kodu mogą wychodzić na ulicę i pyszczyć. Nam było wolno mniej w obronie TV Trwam — mówił Wojciech Cejrowski w TVP Info

O imigrantach i bezpieczeństwie powiedział:

Od czasu naszej ostatniej Europy wmaszerowały 2 mln gości. Służby mundurowe powinny nosić broń. Skautów trzeba doszkolić. Jeśli są w magazynach jakieś kałachy, to lepiej te kałachy rozdać po domach. Bo jak są w magazynach, to Putinowi wystarczy jedne rakieta.

O całkowitym zakazie aborcji:

Całkowity zakaz aborcji – to była obietnica PiSu. Wystarczyło uchwalić jednozdaniową ustawę. Wjechaliście na Radiu Maryja do parlamentu. To trzeba zapłacić za ten bilet.Natomiast o wyborach w USA:

To jest właśnie czar USA. Można się z pucybuta zrobić się milionerem i zostać prezydentem(...) Ronald Reagan był miałkim lewakiem i słabym aktorem. Ale wymarzył sobie że będzie doskonałym konserwatywnym prezydentem. I dopasował się do tej roli. Trump to samo. W Ameryce wystarczy american dream (...)Trump to jedyny człowiek który może skopać tyłek Putinowi (…) Z tej oferty która jest każdy by zagłosował na Trumpa. Sanders – to komunista. Clinton – lewaczka , która jest za aborcją do końca, do 9 mies ciąży.

Niżej rozmowa wideo w całości.Komentarze