Wipler demoluje KOD i PO! „Oni mają tyle wspólnego z obywatelskością, co milicja obywatelska”


Powoli, powoli zbliżamy się do owianego już wielką niesławą, warszawskiego marszu, który ma przejść ulicami Warszawy 7 kwietnia.Opozycja się jednoczy i mobilizuje! Platforma Obywatelska – jak podaje dziennik Rzeczpospolita – wysłała jakieś esemesy do wszystkich działaczy, że obowiązkiem posła, radnego, burmistrza, działacza, pracownika biura – jest przybyć do Warszawy! A jak nie to będzie kara!

Tak... Ten marsz faktycznie stał się już dawno cyrkiem. Do mediów wyciekły raz informacje, że władze KOD, mają pretensje do PO o przejęcie inicjatywy nad marszem. To już bagno, gdy oni sami ze sobą nie mogą się dogadać...

Inicjatywę opozycji celnie podsumował w programie „Dziś wieczorem” Przemysław Wipler:

Podejście Platformy Obywatelskiej pokazuje, że ona ma tyle z obywatelskością wspólnego, co kiedyś milicja obywatelska miała (…) mówienie ludziom, że mają obowiązek na manifestację przyjechać lub wysłać zmiennika, to w wojsku w sytuacji rewolucyjnej taka dyscyplina funkcjonuje – mówił Przemysław Wipler.Na pytanie prowadzącego kto stoi za tym marszem, Wipler odpowiada:

– Wszystko jedno. Ten marsz jest niepotrzebny. On ma tylko pokazać, że są ludzie, którym się nie podoba, to co dzieje się w Polsce (…) to partyjna impreza, antyrządowa – mówi Wipler.

Ciekawie mówi o inicjatywie marszu szef SLD Włodzimierz Czarzasty, który przekonuje, że lider KOD Mateusz Kijowski został przez Schetynę po prostu ograny.

Posłuchajcie, polecamy.I komentujcie!


Komentarze

 1. wszystko ma sens- Rzeplinskiemu nie ustepować, jest to naduzywanie władzy w przypadku Rzeplińskiego

  OdpowiedzUsuń

 2. Zespół kolesi !
  Zespół Kolesi którzy bronią status quo poprzedniej władzy .
  Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
  Zawiadomienie Prokuratora Generalnego o uzasadnionym popełnieniu przestępstwa przez sędziego Daniela Strzeleckiego na szkodę Bogusława Biedrzyńskiego – czyn z art. 231 § 1 k.k.
  http://barwybezprawia.pl/2015/12/15/zawiadomienie-prokuratora-generalnego-o-uzasadnionym-popelnieniu-przestepstwa-przez-sedziego-daniela-strzeleckiego-na-szkode-boguslawa-biedrzynskiego-czyn-z-art-231-%c2%a7-1-k-k/

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestm za Wami, Kochani! Ale nie popelniajmy liter.wek! & kwietnia=7 maja, wali WAS?!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz