To już szczyt bezczelności! Petru pojechał do Londynu i kłamał na temat marszu KOD!


Tego się można było spodziewać po specjaliście od sprzedaży kredytów frankowych...Nie dalej jak wczoraj pisaliśmy, że lider Nowoczesnej Ryszard Petru pojechał do Londynu się lansować, a został wyśmiany, a dzisiaj wyszperaliśmy informację, że jest w telewizji BBC kłamał na temat marszu KOD i opozycji.

Jak skłamał? Oczywiście w temacie frekwencji:

250 tys. ludzi protestowało na ulicach Warszawy opowiadając się za pozostaniem Polski w UE – mówił z poważną miną Ryszard Petru.

Musimy szczerze przyznać, że ten człowiek nie ma żadnych hamulców. Pojechać do Londynu i opowiadać takie rzeczy, to trzeba mieć tupet.Potem mamy takie kwiatki, jak wypowiedź Billa Clintona, który mówi, że w Polsce nie ma demokracji, a ludzie wolą Putina. No tak, jak się taki Clinton Petru nasłuchał, albo przekazów w amerykańskich mediach z Gazety Wyborczej naczytał, to taką marną ma świadomość o Polsce.

Jeśli nie będziemy - wszyscy Polacy - wspólnymi siłami walczyć o godność i dobro Polski to nigdy nie będzie dobrze i zawsze znajdzie się ktoś, kto w imię realizacji swoich politycznych interesów, gotowy będzie wypowiadać szkalujące swoją ojczyznę i kłamliwe słowa. 

Bagno, dno, muł i nic więcej.Komentarze

  1. Ma tupet, bo takie czasy, że można kłamac, oszukiwać, oczerniać i jest się bezkarnym. I dlatego każdy lump może bredzić bez opamiętania

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz