Tak upada kraj. Szwecja sama siebie zabija od środka


Czasami jest tak, że narody same siebie wykańczają od środka. Dobrym przykładem takiego kraju, jest Szwecja, której lewicowa poprawność polityczna zabija kraj od kilkunastu lat. I nie chodzi tylko i imigrację. Oto kolejny szokujący przykład.

Szwedka, Beatrice Hurtug lat 23, podgrzewając jedzenie dla swoich dzieci w restauracji Ikei w Orebo, przeżyła szok zobaczywszy napisane na reklamowej tablicy słowa: „więcej miejsca dla ciebie oraz mamy i taty w kąciku rodzinnym".

Pani Beatrice uznała napis za niestosowny i nieodpowiedni, zwłaszcza, że skierowany był do dzieci!

Cóż było bulwersującego w owym napisie? Pani Hurtug wyjaśniła to wysyłając do Ikei, za pośrednictwem Internetu, zdjęcie napisu uzupełnione stosowną argumentacją dotyczącą słów: „mamy i taty”. Więcej wytłumaczyła gazecie „Expressen”: - Wyobraźmy sobie dziecko, które mieszka z babcią; dziecko, które żyje bez któregoś z rodziców; czy dziecko, którego rodzice nie chcą definiować się w ramach tradycyjnych kategorii płci.

Ikea oczywiście natychmiast usunęła tabliczkę a jej rzecznik prasowy oświadczył: "W Ikei szanujemy wszystkich ludzi i chcemy, by czuli się tu mile widziani".
Co o tym sądzą Szwedzi? Wielu uznało reakcję pani Beatrice Hurtug za przesadzoną a niektórzy nazwali ją nawet „paranoją”. Sama pani Beatrice skarży się, że po całym zajściu jest prześladowana, obrażana. Ludzie życzą jej by stała się ofiarą gwałtu.

Źródło: fakt.plKomentarze

  1. Co ma wspólnego artykuł o zbulwersowanej kobiecie pewnym napisem, do upadku kraju ?
    Chciałbym aby nasza Polska była taka upadła.

    OdpowiedzUsuń
  2. Co ma wspólnego artykuł o zbulwersowanej kobiecie pewnym napisem, do upadku kraju ?
    Chciałbym aby nasza Polska była taka upadła.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz