Skandal! Media przyrównują prezydenta do Ryszarda Petru i kłamią na temat jego rzekomej wpadki!!


Boli liberalne media, że ich pupilek Ryszard Petru strzela gafę za gafą? No pewnie, że ich boli, dlatego postanowili sobie znaleźć swojego ulubieńca do bicia.


Ale kogo? No kogo, przecież nikt nie spełnia z prawej strony sceny politycznej odpowiednich kryteriów? Ano, jeśli nie spełnia, to należy zrobić tak, żeby spełniał, jak to dawniej robiono w PRL-owskich służbach.
Padło na prezydenta Andrzeja Dudę.

Dziennik „Fakt” oraz „Gazeta Wyborcza” piszą o rzekomej geograficznej wpadce prezydenta.

PREZYDENT PRZESUNĄŁ NORWEGIĘ NAD BAŁTYK: “Bardzo byśmy chcieli, aby relacje pomiędzy Polską a państwami bałtyckimi zostały podniesione na poziom strategiczny – mówił na konferencji prasowej w Oslo prezydent Andrzej Duda (44 l.). Stojąca obok premier Norwegii Erna Solberg (55 l.) musiała mieć w głowie niezły mętlik! Co Norwegii do państw bałtyckich? – czytamy w dzienniku „Fakt”.

A jak było naprawdę?Oto jaka była prawda:

Bardzo byśmy chcieli, aby relacje pomiędzy Polską a Norwegią i pomiędzy Polską a państwami nordyckimi zostały podniesione na poziom strategiczny – mówi prezydent w ok. 8 minucie konferencji prasowej.

I jak można to skomentować? Niekompetencja, czy może celowe działanie, żeby móc wyśmiać Głowę Państwa?

W naszej ocenie w najbliższym czasie możemy spodziewać się więcej tego typu sytuacji, bowiem opozycja oraz sprzyjające jej media widzą, że temat Trybunału Konstytucyjnego zaczyna się wypalać, ale również Bruksela ma dość użerania się z rządem PiS i będzie eurokraci będą chcieli się dogadać z Warszawą.

Więc teraz czas na ostatnią próbę osłabienia nowej władzy, którą może być notoryczne, kłamliwe i fałszywe ośmieszanie.

fot: facebook/Andrzej DudaKomentarze

 1. To nie jest skandal z udziałem Pana Prezydenta.Pan Prezydent nie powiedział nic nie stosownego.W głowę powinna się puknąć osoba ,która wypisuje takie głupoty,cóż jak komuś brak wiedzy i ma wyłączone komórki mózgowe to nie ma o czym dyskutować.

  OdpowiedzUsuń
 2. To nie jest skandal z udziałem Pana Prezydenta.Pan Prezydent nie powiedział nic nie stosownego.W głowę powinna się puknąć osoba ,która wypisuje takie głupoty,cóż jak komuś brak wiedzy i ma wyłączone komórki mózgowe to nie ma o czym dyskutować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na tak wysokim poziomie dyplomacji trzeba mieć bogatą wiedzę słownictwo i kulturę osobistą czego brakowało poprzednikowi,to nawet dobrze że się czpiają demaskują się tym samym, pokazuje to że w Polsce jest wolność słowa i demokracja i czego oni życzą Polakm.

  OdpowiedzUsuń
 4. normalka.
  GÓWNO WYBORCZE i FAKT, dwa największe szmatławce prasowe. Co się spodziewać po takim dnie.
  Gdyby Agora produkowała papier toaletowy zamiast prasy, to przynajmniej środowisko naturalne by na tym zyskało, a tak nawet d*pe ciężko podetrzeć tym szajsem :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz